“horgász” mod

Sziasztok!Ket peca között (meg mínusz 3 mod után :rofl:) üdv újra itt.Kicsit leamortizáltam a gépparkot,meg van olyan is amelyik a tó aljára költözött lol.Gyorsan kellene két modot rendelnem ebben kellene egy kis ajánlás .Gyilkolni kell,de azért ne legyen ronda,sőt drága se mivel gyilkolni kell….Hosszú idő után felmentem lpv-re meg kumulusra.Van mindkettőnél valamennyi levasarolhato pontom de a választék az nem a régi .Talán egy aegis s100 vagy egy aspire rea x?Vagy vegyek egy ilyet -egy olyat ?Van esetleg még valami ebben az ár sávban ?

5 kedvelés

Én csak annyit írok, hogy üdv újra itt, már hiányoztál sport társ! :slightly_smiling_face: :handshake:

2 kedvelés

Nahát végre :smiley:

1 kedvelés

Én is örülök vagyok! Üdv újra itt!
Gondolom vedd meg mindkettő modot és közben majd segítenek a Többiek választani is…

https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/10740-target-100-box-vaporesso.html

Csúszás mentes és vízálló. Ha elviszed pecálni, akkor még halszagú is. Igazi 21700as horgász mod.

3 kedvelés

Ha nem csak lpv játszik, akkor azért van még klasszik solo is:

https://www.calumette.com/2198-box-mod-geek-vape-aegis-solo-100-w.php

https://djvape.co.uk/products/geekvape-aegis-solo-tc-box-mod-100w?_pos=1&_sid=c303a2673&_ss=r

4 kedvelés

Üdv. Túlélésre tervezve Aimidi tank T2 csak a leírás végett ez a link :grin:

1 kedvelés

Őszintén ,ez volt az első amit megnéztem .A masik kettő egy batár ehhez képest .Ez jobban kézbe simulónak tűnik,egy dvarw is szebben állna rajta.Van aki ezt használja ?Marmint esőben-dzsuvában?Ami miatt tovább görgettem az a nyitott USB port latvanya volt,habár lehet adnak hozza valami gumi dugót mint az aegis-ekhez…

Szerintem van lpv-n is ilyen,lehet csak ar vagy kisebb tömeg miatt választanám az újabbat ,már nem tudom.Majd egy évig alig nezegettem az újdonságokat,de ahogy elnézem nem sok mindenről maradtam le.Tavaly egy hónap alatt több új dolog jott ki​:laughing:

Koszi,de elfelejtettem írni hogy valami szolidabb ,egy akksis modot keresek mtl-re.Van egy aegis x-em ,de megbántam mert nem vagyok elég mobil vele (peca előtt -után a parton).A kantaros eso ruhamon van felul egy kis zseb.Elfer ugyan a telefon melett,de kilog meg nem is kenyelmes.Oldal talcan nincs vele gond,de pl a kocsiban is csak a nagyobb pohartartoba fer bele​:laughing:

1 kedvelés

Én ugyan nem pecázom már egy ideje, de a modjaim így is kivannak téve a zord körülményeknek. A három Swag modomból, már csak kettő muzsikál és nem igen lehet rájuk mondani “megkímélt állapotú”. Ez ne riasszon el senkit a Swag-tól, egyszerűen nem erre az igénybevételre tervezték!

Ami nálam még mindig állja a sarat az a Pico 75W, pedig azt örököltem és már elöttem is tettek bele kilómétert. Ár-érték-megbízhatóság-időtlenség-kis méret kategóriában szerény személyem még nem találkozott hozzá hasonlóval. Árusítanak hozzá szilikon tokot és gondolom, ha le van ragasztva az USB nyílás szigetelőszallaggal (mindenre is jó :grin:), még a cseppenő vízmentes kategóriát is tolerálja. Nagyon goldolkodom, hogy a Swagokat idővel erre váltom…

Szilikon tok, horgászathoz, terep szinben:
image

2 kedvelés

A swag meg a pico talan mindent ver ar-ertek aranyban​:slightly_smiling_face:Lehet az lesz,nem sietek,jovo heten rendelek csak.Tegnap egy ev utan feneztem alira es potoltam a “ búvár “ dvarw-ot mindjárt kettővel :rofl:Azt azért sajnáltam mert clone létére 17 hónap alatt nem kellett tömitest cserélni . @Ispy ez annak idején egy nagyon jó tipp volt tőled :+1:

2 kedvelés

Én éppen hirdetek vaperinán egy 21700as Pico-t akkuval együtt…:wink:

Koszi de hozzam egy kicsit problémás eljuttatni​:rofl:

Ha Swag meg Pico akkor bátran ajánlom az Mdura mini-t. Nálam pont ez a 3 zsebmod megy felváltva :smiley:

4 kedvelés

Te vagy az a véper, akinek biztosan tudom ajánlani, hogy soha ne vegyen eredeti tankot. :rofl:

Szóval a klón dvarw remek választás. :grin:

4 kedvelés

Tökéletes portéka :sunglasses:Napi használatban volt és se egy elhasznált tömítés ,se egy lenyalt menet.Most ennyi erővel 100+ euróm lenne a tó aljában nem 12​:rofl:Mondjuk most a kínaiak bekeményítettek és már 22-őt pengettem darabjáért !!:laughing:

3 kedvelés

update:
Kezdem szokni a kis aegis-t.Belőttem egy hete 9.5 wattra és azóta csak a tűzgombhoz nyúltam :rofl:Lassan pótolom itt az olvanivalót de mintha valahol már láttam volna az oxva-t.Valaki használja/használta ?Nem batár,nehéz,stb?Kumuluson egy hajszálnyival van most 30€ fölött és van náluk beragadva tizenvalahány euróm régről .Érdemes lenne vajon beruházni vagy vegyek még egy aegis-t?Van még masik szín is ami bejön ,én ilyen egyszerű alkat vagyok​:rofl:

2 kedvelés

Én venném :smile:

Én is ha tudnám,hogy nem egy nehéz durung tégla ,stb​:rofl:Valamint ,hogy mennyire horgászbarát​:rofl:

1 kedvelés

Mármint mennyire bírja a tó fenekét? :thinking: Nem, nem az. :grin: