Paypal fizetés

Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan oldalt ahol paypal fizetés lehetséges?
Elsősorban kész liquid-et vennék nikotinnal.

Szia. Nem vagyok biztos abban, hogy tudsz majd PayPal-al fizetni. Úgy tudom még szigorítva vannak és a vape-el való kereskedelmet nem támogathatják semmilyen formában. De talán jön valaki aki többet tud nálam.

1 kedvelés

Szia,
Vapeototal-on és az LPV-én is úgy szoktam fizetni.
:no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Mennyi idő a szállítás?
Kész liquid is van náluk?

4-5 munkanap. Csak hardverek-et és kiegészítőket rendeltem tőlük. Mi az a kész liquid?
Legegyszerűbb ha megnézed az oldalakat. Ha arra gondolsz, hogy nikes, akkor ha jól emlékszem mindkét oldalon lehet kapni max 18-kat. Olyan sokféle van, hogy nekem nem volt időm ezeket böngészni, és csak magamnak keverek (nekem az jön be, ha én állítom össze kedvem szerint a liquideket.) :no_smoking:Only vaping!

4 kedvelés

Igen, sajnos egyre több oldalon nem lehet már fizetni vele. Nálunk is már csak a vape42-n lehet. Eddig lehetett aromaparadise, liquid-aroma, de már nincs feltüntetve.

2 kedvelés

Kész liquid amivel nem kell semmit csinálni csak szívni. Eddig én is kevertem, de nem igen van olyan ami ízlik. Gondoltam ezt is kripobálnám.
Lvp-re egy linket kérhetnek?

1 kedvelés

Most kipróbáltam és az aromaparadise feldobja nekem fizetési opcióként a paypal-t. :no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

https://www.lepetitvapoteur.com/en/
:no_smoking:Only vaping!

4 kedvelés

Na az jó. Én nem léptem be csak a szállítás és fizetés menüt olvastam. Eddig ott is írták.

Hello
A lepetitvapoteur-on lehet ugyan paypal-al fizetni de 90%-ban neked kell beboostolni a kész liquid-et.
Elég sok fajta kész liquid van náluk de a legtöbb 0-ás.

3 kedvelés

Hát körbe néztem. A kész liquidek marha drágák. 10ml majd 2000ft.
Úgy hogy most azt nem veszek ennyiért :grin:
Azért az árért már aromát kapok.
Amúgy milyen pénznemben kell fizetni? Euró? Vagy lehet forintban?

1 kedvelés

Szia Zsolt!

Fizetésnél én általában az adott webshop által meghatározott pénznemet veszem figyelembe.
Ha Euro,akkor a paypal fiókomban a termék kifizetése előtt átállítom a “Pénztárca” menüpont alatt Euróra.
Így:

2 kedvelés

Köszi. Közben megtaláltam az oldalon, hogy euróban kell fizetni. Már le is adtam a rendelést :grin:

1 kedvelés

Október 26.-án rendeltem a le petit oldalról. Közben volt egy hétvége és november 1. De ez akkor is röhej

Szia Zsolt

Nem tudom mi a röhej tárgya…
Megnézted a térképen, hogy honnan rendelted? Ez nem a szomszéd. 26-án rendelted (nem tudom délelőtt vagy délután), de másnap már a szállítóknál volt a termék. Onnan bevitték a központjukba utána másnap már Németországban volt ahol van egy köztes átrakó állomás és ugye a hétvége és az ünnep. Neufahrn-ból már egyenesen Mo-ra jön, utána még kb. 1 nap és a magyar szolgáltató kihozza. Nem másik földrészről hozzák, de nem is kell rá heteket várni.

Szerintem nem röhej, nagyon korrekt webáruház.
Ui.: nézz bele ebbe a topicba: Nemzetközi Posta Kicserélő Központ
:no_smoking:Only vaping!

5 kedvelés

3 éve tőlük rendelek és szinte mindig kb. másfél hét a szállítás.Amit ők írnak e mail-ben érkezési idő az sosem valós, Október 31-én rendeltem és azt írták hogy November 4-én érkezik a csomag,ja persze…

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.