Most mi lesz?

Sziasztok!

Eddig nagy liquid city-s voltam, mindent megtaláltam náluk, ami kellett. Most szomorúan tapasztalom, hogy nem érem el az oldalt. Láttam itteni bejegyzésben is, hogy jogi zűrök vannak a haladó szellemű kormányzati döntések nyomán. Tudnátok kérlek segíteni, hogy honnan tudnék beszerezni alternatív útvonalon - legalább átmenetileg? A napokban kifogyok és nem szeretnék visszatérni a hagyományoshoz. Elsősorban nikotinsót keresnék.

Köszi a válaszokat.

2 kedvelés

Szia!
Itt a Vaperinán megtalálod a választ …

5 kedvelés

Valószínűleg a fenti oldalon működnek tovább.

5 kedvelés

Köszönöm szépen, meg is találtam. :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm szépen. :slight_smile:

3 kedvelés

Master of vape

3 kedvelés

én tudom Köszi.Gondoltam olvas egy kicsit… :man_shrugging: :grin:

6 kedvelés

Szállítanak hozzánk?Fizetés átutalással?

1 kedvelés

ezt írják:
Payment options:

Cash on delivery
In the case of cash on delivery orders, you can pay the courier in cash or by credit card.

Cash on delivery fee: 1 EUR

Bank transfer
If you want to pay by bank transfer, the package will be handed over to the courier service after the transfer has been received!

Account name: Bestbox s. r. o.
Account number: SK70 0900 0000 0052 1298 4286
BIC:GIBASKBX
BANK: Slovenská sporiteľňa

Please place the order in the currency in which you want to pay. Transfer the exact amount, leave the currency exchange to the bank.

Slovakia:

Prices and delivery:

Delivery fee: 4 EUR

Cash on delivery fee: 1 EUR

Payment method: cash on delivery, bank transfer

Free delivery for orders over 50 EUR!

Delivery time: 1 - 3 working days

INTERNATIONAL

Czech Republic:

Delivery fee: 7 EUR

Payment method: bank transfer

Delivery time: 2 - 5 working days

Germany, Austria:

Delivery fee: 10 EUR

Payment method: bank transfer

​Delivery time: 2 - 5 working days

Hollandia:

Delivery fee: 12 EUR

Payment method: bank transfer

​Delivery time: 2 - 5 working days

Orders are processed in the order they are received.

As soon as the package is ready for preparation, the system sends a notification “Prepared for delivery” to the e-mail address specified in the order. It is no longer possible to modify or cancel an order prepared for delivery.

After the order has been handed over to the courier service, the system sends a notification “Handed over to the courier service” to the e-mail address specified in the order.

The delivery time is 1-5 working days from the handover.

The courier service notifies the recipient of the delivery date by e-mail. In the notification, you can also track the package via a direct link.

The courier service delivers packages on working days between 8:00 a.m. and 5:00 p.m.

The courier travels on a specific route, so he cannot deliver at the exact time, so we are unable to forward such requests to the courier service.

The courier service will attempt to deliver the package twice to the addressee.

If you do not receive the package through your own fault, we reserve the right to accept your order next time only with a bank transfer (advance payment) payment option. If you do not receive the package paid for by bank transfer, we will invoice the shipping cost (round trip) after the package has returned to us.

INFORMATION
Fizetési lehetőségek:

Utánvétes fizetés
Utánvétes megrendelés esetén készpénzben vagy bankkártyával is fizethet a futárnak.

Utánvéti díj: 1 EUR

banki átutalás
Ha banki átutalással szeretnél fizetni, a csomagot az utalás beérkezése után adjuk át a futárszolgálatnak!

Fiók neve: Bestbox s. r. o.
Számlaszám: SK70 0900 0000 0052 1298 4286
BIC:GIBASKBX
BANK: Slovenská sporiteľňa

Kérjük, a rendelést abban a pénznemben adja le, amelyben fizetni kíván. A pontos összeget utalja át, a valutaváltást bízza a bankra.

Szlovákia:

Árak és szállítás:

Szállítási díj: 4 EUR

Utánvéti díj: 1 EUR

Fizetési mód: utánvét, banki átutalás

50 EUR feletti rendelés esetén ingyenes kiszállítás!

Szállítási idő: 1-3 munkanap

NEMZETKÖZI

Cseh Köztársaság:

Szállítási díj: 7 EUR

Fizetési mód: banki átutalás

Szállítási idő: 2-5 munkanap

Németország, Ausztria:

Szállítási díj: 10 EUR

Fizetési mód: banki átutalás

Szállítási idő: 2-5 munkanap

Hollandia:

Szállítási díj: 12 EUR

Fizetési mód: banki átutalás

Szállítási idő: 2-5 munkanap

A rendelések feldolgozása beérkezésük sorrendjében történik.

Amint a csomag készen áll az előkészítésre, a rendszer „Kézbesítésre kész” értesítést küld a megrendelésben megadott e-mail címre. A kiszállításra előkészített megrendelés módosítása vagy törlése már nem lehetséges.

A megrendelés futárszolgálatnak történő átadását követően a rendszer a megrendelésben megadott e-mail címre „Futárszolgálatnak átadva” értesítést küld.

A szállítási idő az átadástól számított 1-5 munkanap.

A futárszolgálat e-mailben értesíti a címzettet a kézbesítés időpontjáról. Az értesítésben egy közvetlen linken keresztül is nyomon követheti a csomagot.

A futárszolgálat munkanapokon 8:00 és 17:00 óra között kézbesíti a csomagokat.

A futár meghatározott útvonalon utazik, így nem tud a pontos időpontban kézbesíteni, így az ilyen kéréseket nem áll módunkban a futárszolgálat felé továbbítani.

A futárszolgálat kétszer kísérli meg a csomagot a címzettnek kézbesíteni.

Ha önhibájából nem kapja meg a csomagot, fenntartjuk a jogot, hogy megrendelését legközelebb csak banki átutalással (előleg fizetési lehetőséggel) fogadjuk el. Amennyiben a banki átutalással kifizetett csomagot nem kapja meg, a csomag visszaérkezése után a szállítási költséget (oda-vissza út) kiszámlázzuk.

INFORMÁCIÓ

6 kedvelés

Igen jön minden,utalhatsz foxra is kérheted.
Más a név,de szerintem ugyan az minden,köszönhető a kis hazánk nagy f.vezéreinek.

10 kedvelés

Köszönöm szépen Olyan oldalt kellene keresnem, illetve nektek ajanlani,:rofl:ahonnan tudok rendelni huzalt is,vattát is, liquidet is.Mert vagy az ,vagy ez nincs​:thinking:Nincs kedvem most Kipengetni 3x60 ejurót​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Ez ilyen egyik oldalon ez van a másikon az

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.