OXVA Arbiter Solo RTA infókérés / vélemények

Vaperz.hu videóját néztem pár hete és
a OXVA Arbiter Solo RTA nagyon megtetszett,
van esetleg valakinek?
Ha igen pár infót tudna mondani róla? (bevált? építés? folyás? ízek? stb. :laughing: )

arbiter

4 kedvelés

Szia! Hát ahogy elnéztem a nagy youtuberek bemutatóit nem egy combos kazánról van szó! Megfolyásról egyik sem számol be! A feltöltése elég nehézkesnek tűnik! Innovációt azért raktak bele bár ha elfelejted átállítani az opciót meg drip-tippet nem cseréled ki érdekes ízekre lehet ráfutni szerintem!

2 kedvelés

Nekem a nagytesó van, arról majd egyszer jön is videó. :slightly_smiling_face: Az szerintem nagyon jó, singleben, DL felhasználásra.:slightly_smiling_face:

Ahogy ezt videót/RTA-t elnézem, egy érdekes tank lehet, szerintem nem igazi MTL. :slightly_smiling_face:
A szombati liveon beszéltünk a Kinga cikke alapján a MTL/DL tankok összemosódásáról, szerintem ez az RTA annak egy ékes példája. :slightly_smiling_face: Ha MTL-re szeretnéd használni, akkor szerintem arra nem igazán lesz jó. Ha DL-re, arra már jobb lehet. :slightly_smiling_face: Engem az Aromamizer Lite v1.5-re emlékeztet. :slightly_smiling_face:
Nem igazi MTL és nem igazi DL RTA, valahol a kettő között. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ok, köszi az infókat. Elbizomytalanodtam.

Tudnátok esetleg jó levegős MTL kazánt ajánlani?

3 kedvelés

Hát abból van pár a piacon! Ares 2, Berserker V2, Bishop, Pioneer ezek mind elég széles skálán hangolható kazánok! Jó levegős MTL-t bármelyikkel elérheted!

4 kedvelés

A Hellvape MD-t is ide sorolnám, jól állítható, egyszerű, és szép is szerintem. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ares 2 és Berserker van,
a többit megnézem, köszi.

3 kedvelés

Kedves @anon31274546 ,
megnéztem eme tankot és szeremetes lettem, leginkább a gunmetal/purple verzióba. Tudnál esetleg bővebb infóval szolgálni a tankról?


Közben youtubeon megtaláltam Pepe videóját róla.

5 kedvelés

Ha még van kérdésed a Pepe videója után, nekem is van róla ( https://youtu.be/ldDl2--AMu0 ), illetve szívesen válaszolok, ha van konkrét kérdésed. :slightly_smiling_face:
Jelenleg is van otthon egy ilyen RTA-m, úgyhogy ha olyan a kérdés, akkor max utána nézek. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia Szilvi! A tankról nem tudok véleményt nyilvánítani, de óvakodnék a kémény festés miatt! A gyümis liquidek ill. a takarítás a festést megkezdheti és nem kimondottan lesz szép látvány! Arról meg hogy mi kerülhet porlasztásnál a szervezetbe inkább ne beszéljünk! Próbálj meg sima ss belsővel rendelkező kazánt keresni!

3 kedvelés

Köszi @anon31274546, megnéztem :slight_smile: Nincs több kérdésem, egyelőre. Majd ha megérkezett, akkor lehet lesz :slight_smile:

3 kedvelés

Kedves @Elek_Segits, erre nem is gondoltam :frowning: nem gond, amúgy ss-ben is tetszik :slight_smile:

3 kedvelés

Az még a jobbik eset ha tetszik SS-be!

3 kedvelés

Ha lesz, nyugodtan keress.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Már van is :grinning:
Milyen huzalt és vattát vegyek hozzá?
Jelenleg Cotton Cloud vattám van és vandy vape 0,7 ohm kész tekerésem.

2 kedvelés

Azzal szerintem érdemes egy próbát tenni. :slightly_smiling_face: Egyébként szerintem MTL clapton lehet benne jó, de ez nagyon függ attól is, hogy miket használsz a többi tankodban. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Jelenleg a fent említett vattát és tekerést. Most kezdem azt érezni, hogy már ideje lenne magam tekerni, csak nem tudom milyen huzalt vegyek :frowning: A vattával teljes mértékben elégedett vagyok.

2 kedvelés

Ezek Pl. Jók lehetnek szerintem hozzá. Nem fontos pont ezeket, csak példaként írom. :slightly_smiling_face:

https://www.aromaparadise.hu/vandyvape-ni80-superfine-mtl-fused-clapton-10ft-3m

https://www.aromaparadise.hu/vandyvape-ni80-superfine-mtl-clapton-10ft-3m

1 kedvelés

Köszi :slight_smile:

1 kedvelés

Nagyon szívesen! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés