OXVA Arbiter Solo RTA infókérés / vélemények

Szia! 3 hete vettem egy ilyen tankot. Nagyon könnyen építhető, jó ízeket produkál (Zeusz X RTA és ZQ trionál nekem jobban bejön) és nem folyik. Brutál jól funkcionál az MTL-RDL váltó is, nekem ez nagy lényeg volt, mikor választottam a tankot. Megfelelő építéssel (~0,7ohm) jó kis hibrid felhasználású tank. A topcap kicsit gyenge pont, letekeréskor meg tud szorulni, illetve tud lötyögni, de ennek ellenére sem szivárog, nem kondenzel. Eddigi legjobb tankom szerintem.

2 kedvelés

Szia, akkor beszereztem 1et, azóta is szépen muzsikál.
Teljesen egyetértek azokkal amiket leírtál én 0,8ohm körül használom.

A Zenith II tank is ilyen (bár az porlasztós), nagy skálán állítható a levegőzése.
Bár bevallom nálam most minden építős tank a polcon csücsül és a 2db Zenith II tankot használom…most ilyen időszakom van :slight_smile:

Pont ezzel a tankkal szemezek a purple Oxvara és pont a purple tank tetszene hozzá.Más színben nem kellene,mert van SS és fekete is nekem,de 1ikkel sem az igazi.
Akkor inkább ne vegyem ezt a tankot?Mert másmilyet nem akarok venni​:slightly_smiling_face:

Egyszer írtál vagy írtatok erről,hogy nem mindegy mivel vagy,hogy van rávíve a festék.Ennél a tanknál lehet tudni?

Vagy akinek van ez a tank bármilyen színesben,kopik a szín?

Szia!

Ha jól értem akkor az Arbiter 2 őt használod jelenleg is.
Én is kinéztem magamnak első DL tanknak. Első körben mindenképpen single használatra (modot nem tervezek még venni ez miatt, csak ha már tudom hogy DL vonalon is fogok majd mozogni aktívan)

Tudnál esetleg egy két tanácsot adni? :slightly_smiling_face:
A gyári tekerésen kívül mivel lehet érdemes kísérletezni? Ielletve nagyjából tekerés függvényében hány wattot kér el? modom miatt érdekelne)?

Milyen vattát használsz hozzá? Nekem jelenleg itthon Cotton Bacon Prime van, MTL felhasználásra, de rendelek Cotton Cloudot, és Fireboltot kipróbálás céljából

Mekkora a különbség ízben/gőzben a single és a dual között?

Előre is köszönöm a segítséget :slightly_smiling_face: