Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

Neked ez jön be akkor :smiley: ennyi … én inkább el vagyok 2 db https://hohmtech.com/hohm-life-hohm-work/#alone egésznap…

1 kedvelés

Nekem is váltani kéne, mert igazad van. Nyűgös amúgy. Meg igazából mindegy mikor töltök akkut, 2 naponta, vagy 5 naponta. Csak az a baj, hogy a két akkusok állnak kézre nekem. 21700 is volt, de egyszerűen kicsi. :confused:

4 kedvelés

Igy van kinek mi…ennyi…

2 kedvelés

Egyetértünk akkor nagyon most :smiley:

2 kedvelés

Ezek amit linkeltél jó akkuk?

2 kedvelés

Nincs ezzel gond mindenki azt használ amit akar…még igy télen nincs gond a 2 akkus mod cipelésével mert befér a kabát zsebbe de nyáron utáltam nagyon…

4 kedvelés

Szerintem a legjobbak csak ezt használom…meg van 2 db 2db sony vtc6 om de közelében nincs a homtech akkuhoz . A homtech dirreket ecigbe van tervezve . Ami nem mindegy…

1 kedvelés

Már láttam ezt a márkát soha nem próbáltam…innen rendeled,Vagy van eu.-ba is,

2 kedvelés

Ebben is igazad van. Az állandó gondom nekem is. De valahogy mindig megoldottam. Most legutóbb egy hasitasit tettem a vállamra. Pénztárca, kulcs, vape és mehetek is. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hát amikor még Angila eu tag volt kint vettem mert nem volt hülye vám azóta húgom hozza amikor haza jön de beszerezhető másképen biztosan .

1 kedvelés

Tiszta underground már csak egy jó kori vagy egy jó gördeszka kelet volna alád :smiley:

Megtaláltam a cseheknél… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

No látód én jobban szeretem ha ingyen kapom :slight_smile: Amúgy ha véletlen veszel én ajánlom neked tényleg roppant jó akku.

1 kedvelés

Köszönöm!Tervbe van mert már van olyan akkum ami 10éves…ideje nyugdíjba küldeni öket…

3 kedvelés

Ha pedig a hasam alá csatolom tiszta '80-es évek. :sweat_smile:

3 kedvelés

Vissza jövőben ?D

2 kedvelés

Ennél nem nagyobbak…és olyan jól áll a kezemben​:slightly_smiling_face:Nem?:joy::kissing_heart:

1 kedvelés

A 2 Pico majdnem pöccre ugyan olyan​:slightly_smiling_face:Ugye milyen cííípek?:heart_eyes:

6 kedvelés

Ez cíííp! :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Küldenél nekem egy linket róla?Most hozták a Csehektől a csoki LG-t.Én rá sem mertem nézni erre az akkura…Azt hittem gagyi​:see_no_evil:

1 kedvelés