Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

A Kree-vel tényleg szép. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

ugyan ott van az akku ahol te is vásároltál…

2 kedvelés

Még drip tipet is cseréltem a Kreen,hogy nagyobb legyen az összhang​:see_no_evil:

4 kedvelés

Hááát nagy…

2 kedvelés

Nekem csakis a beépített akksis jonnek be. Nincs velük annyi macera. Nautilus gt cserélhető akkus, mindig benne töltöttem, egy idő utan feladta… Chip gondjai vannak.

1 kedvelés

Hozzá egy jó kis zokni-szandál és meg is vagyunk. :rofl:

3 kedvelés

Szükségtelen, meglátnak az emberek aztán így is tipliznek. :sweat_smile: De el kell gondolkodnom rajta, csak a poén kedvéért. :joy:

1 kedvelés

Többször elolvastam az összefoglalót.Nagyon tetszik​:slightly_smiling_face:
A Thelema solo-ról is jó lenne egy ilyen​:wink:Mert csak Tamásunk videójára tudok hagyatkozni​:cry:Vaperz még nem tudja megcsinálni a tesztelést​:cry:
Minden videón csak angol felirat van.
Lehet,hogy valaki,valahogy át tudja állítani magyarra is,de a telefon nem engedi sajnos.
:wink::slightly_smiling_face:

Az nem a telefon hibája, hanem a YouTube-é, ha nincs rajta magyar felirat.

2 kedvelés

“Mert csak Tamásunk”

Az csak a te tamásod az enyém biztosan nem ! :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Kézcsók Kinga !

Nem a youtube hibája , hanem aki feltölti a videót az dönti el , hogy fizet a feliratért vagy nem ! (Sajnos pénzbe kerül!)

2 kedvelés

Szia Atis! :blush:

Igen, tudom. De én úgy értettem, hogy nem a telefon nem engedi, csak nem akartam belemenni, elnézést kérek. De igazad van. :blush:

1 kedvelés

Nem kell elnézést kérj Kinga ! Nincs miért ! :hugs:

Az enyém sem. :sweat_smile:

3 kedvelés

Mivel a közös “kedvencünk” azért szoktam írni,hogy “a Tamásunk”.Értem?:joy::joy::joy:

Nem akartam leírni , de mégis ! Aki önös érdekből (Anyagi haszonszerzés érdekében) Másnak anyagi kárt okoz, az a szemembe egy gerinctelen ember ! És abban is biztos vagyok , hogy nem csak engem károsított meg !

4 kedvelés

Én megszoktam nézni a videóit soha nem tudott befolyásolni a döntésemben Blacky-in kívül senki. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ki a Blacky?Ilyet lehet még nem is láttam videót.

Már nem is fogsz…Egy értelmes magyar ember…Aki pont az ilyen emberek miatt is hagyta abba a videó készítést.(ílyen ember:nem te vagy)

6 kedvelés

Tudom.És akkor tudom is ki ő.

1 kedvelés