Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

Jó le esett… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hogy hogy nincs?Alap…

5 kedvelés

Ha nem is mini de …kell nekem megint itt lógni :rofl: Kell ! :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Csak tudnám,mivel több jobb egy Dicodes mint bármi pl.ami nekem van​:thinking::thinking::thinking::joy::joy::joy:
De tudok egy megoldást​:bangbang:
Küldesz egyet kipróbálásra nekem​:joy::joy::joy::joy:

És tudod…nem csak az a Vaperina mondás,hogy “egy mod nem mod”,hanem az is,hogy "amit 1x megszereztél(vagy nálad van…nem emlékszem pontosan​:wink:)az már a tied":joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Pfffff …de még csak 2éve kezdtem :rofl::rofl::rofl:na jó akkor tudod mit ?
Nézem már​:rofl:

5 kedvelés

Rendben… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Hát ezazzzzzz​:rofl:már gondolatban járt párszor​:grin:

4 kedvelés

Khm…pont őt néztem​:flushed:

4 kedvelés

Megint vennem kell valamit :thinking:pedig megígértem magamnak …á…sosem tudom betartani :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

APU KEZDÖDIK ! :laughing: :rofl: :joy: :star_struck: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: :crazy_face:

4 kedvelés

Esetleg egy ilyesmi?

6 kedvelés

Hm…megint kezdi :rofl:

5 kedvelés

Várjál még nem lendült bele :smiley:

6 kedvelés

ennek sosincs vége bár pl nekem sem volt sosem sqonk modom bár már mtl rda volt nállam de vagy elcseréltem vagy eladtam​:wink::sweat_smile:valahogy nem az én világom a sqonk pedig lehet szívesen kipróbálnám​:blush:

6 kedvelés

2db-nak kell lenni otthon 1szabályzott és egy mecha:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Na bakker …akkor azt is néznem kell :rofl:

5 kedvelés

Ejjjjj…ha bármi történne velem …a gyerekeim megélnek a modjaimból,és a tankjaimból :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

9 kedvelés

lehet egy jo mtl rda be kell szerezzem majd megint pedig volt csak eladtam vagy cseréltem már nem is emlékszek rá:sweat_smile:

6 kedvelés

és milyen a jó mtl rda vajon?:wink::thinking:

2 kedvelés

Egy Jorda kezdésnek elég könnyű építeni…

4 kedvelés