Master Of Vape Foxpost

Sziasztok! Az lenne a kérdésem ha az oldalról rendelek likvidet, és a foxpost autómatát választom, akkor az autómatánál tudok fizetni esetleg, vagy muszáj utalnom a megadott címre ?

2 kedvelés

john travolta bolo tie GIF

A bolt nem válaszolt a kérdésedre?

1 kedvelés

Üdv!
Az oldalon lehet választani az átvételkori fizetési és az utalást is, így szerintem mindegy, melyiket választod.
Első rendelésnél én is az utánvétet választanám (vagy virtuális kártyát beállított limittel).

1 kedvelés

Tehát ergó azt mondod hogy amit E-mailbe kapok utalási címet mindennel együtt arra a címre kell elutalnom a pénzt és akkor lesz csak jóváhagyva a vásárlásom és küldik ki a csomagomat ?

1 kedvelés

Nem pedig már 2 napja írtam nekik

2 kedvelés

Holnap már lehet választ kapsz rá. Azért olyan sok idő még nem telt el.

1 kedvelés

Nem, én azt mondom válaszd az utánvét lehetőségét.
Utalás macerás és a költsége is nagyobb (azt hittem kártyás fizetés van), ezt nem választanám.

Szia. Tudsz fizetni a foxpost autómatáknál bankkártyával.

1 kedvelés

Tudsz automatánál kártyával vagy telefonnal NFC fizetni utólag is. Én mindig így szoktam. Azt hiszem ennek a díja +400 Ft de így biztosan csak azért fizetsz ami megjött.

Mármint ehhez az oldalon a rendelésnél az UTÁNVÉT-et kell bejelölni.

Úgy rendeltem ki is írta a plussz 400forintot viszont a számlán amit kaptam emailbe a shipping(ahova kuldik az a foxpost) a payment ahol fizetek az meg a megadott lakcimem stb,és ezt nem ertem hogy akkor most mi a tosz van.

1 kedvelés

A Te cimed a számlázási cím. A shipping meg ahova szállítják.