Ötleteket várok! :)

Sziasztok! Gabesz vagyok…több mint két hónapja cigimentes vaper. Eleinte dohánybolti cumókkal kezdtem aztán ajánlották hogy rendeljek. Elsősorban liquidcity volt(onnan vampire vape termékek javarészt és egy számomra isteni Deuterium. Most rendeltem újra,viszont most liquidhallról…2 deuteriumot és egy BlackHole-t. Nem is a hely a lényeg hanem az öröm ami az ízekkel járt. Magamnak keverem ezért 100% vg-t és 100%pg-t szokásom kosárba tenni. Na most…eddig a 65vg 35 pg keverés jött be deuterium mellé(egész kellemes ízvilág 15 nap után)ezért így a most rendelt 2 deuból egyet ugyanígy kevertem. Viszont…van valakinek valami brutàlis keverése amivel jobbá lehetne tenni a cumót? Nagyon nagy segítség lenne ha tapasztaltabbak is segítenének a recept megformálásában.
Illetve…bízva bízom benne hogy ugyanezzel az aránnyal a BlackHole is ízlik majd. Mi a véleményetek? Nem voltam túl lényegre törő de annyira örülök a fejemnek mióta belekóstoltam az ecigi szabadságába hogy még ezer kérdést tennék fel ezen kívül…:sweat_smile:
Esetlegesen aroma ajánlásokat is szívesen hallgatok. Előre is köszi szépen! :slight_smile:

2 kedvelés

Ha így jön be akkor ne változtass. Ha intenzívebbet szeretnél akkor növeld a PG-t/aromamennyiséget.

Ajánlani meg sok mindent lehet, de annyira ízlésfüggő, hogy lehet ami nekem igen az neked nagyon nem. És fordítva :sweat_smile:

3 kedvelés

Szia, ha a Deuterium bejött akkor elvileg a Dinner Lady Lemon Tart citromos pite/süti/nápolyi íz is bejön valószínűleg majd neked.

Nálam a teás vonal megy most:
Cat Club Mango Maine Coon (mangós tea, kicsit hűs)
Dampflion Black Queen (nagyon finom citromos tea)
Dampflion White Bishop (barackos tea)
Samurai Instinkt (málnás citromos feketetea)
Barehead Sugar Shack Raspberry Sweet Tea (málnás tea)
KTS német gyártó azt hiszem csak teásakat gyárt( Keep Tea Special :D) ( még most értek be de nem kóstoltam: Green no.2, Black Tea Edition)

6 kedvelés