OBS fanság

Sziasztok!
OBS ACE kazán fan van még rajtam kívül? illetve régi “középutas” kazánokat használtok? körbenéztem a piacon, mert szeretnék egy új kazánt, de meglátásom szerint nincs szerényebb dl rta/rda, nagy tankkal. (A brünhilda még egy opció, lehet olyat veszek.) A téma feldobása konkrétan: Van igény kis watton pöcögtetett single rta szerelékre mostanság mint a hőskorban?

2 kedvelés

Szia,

Én is még csak mórickázok a dl-be, löpötin megakad a szemem ezen a szép rakétán, lehet egyszer, majd, ha nagy leszek. :grin:

Közel 8ml, abba azért fér nafta.

Van igény kis watton pöcögtetett single rta szerelékre mostanság mint a hőskorban?

Ha az ilyen 2 ohm felettire gondolsz, akkor szerintem nem annyira, bár vannak itt is páran, akik 9-10 watton elvannak, részemröl inkább 1 ohm környékén tekergek.

3 kedvelés

Hoppácska! Ez már zarándokoknak is a becsületére váljék…nem ismertem:)

3 kedvelés

A pénztárcád ennek nagyon örül, hidd el. :grin:

1 kedvelés

Te mivel csapatod az 1 ohmos üdvöt?

2 kedvelés

Hát leginkább a klónok háborúznak nálam, byka v9, se, kayfun prime, ataman v2, v3, néha előkerül a dvarw is. A byka v7 palástja megdeglett, az most pihen, a neekotól félek, az meg azért.

2 kedvelés

Beszerzek pár régebbi kazánt, mert kimondottan szeretnék a régi cuccokkal kísérletezni. Volt nálam egy betörés, és a vidojáték gyűjteményem, laptopom mellett ellopták az e cigi készletem nagyrészét két éve (sorsszerű, hogy a kezdőszettem nem vitték el) Emlékszem, hogy volt egy orchid mtl kazán, amit szopás volt tekerni, de az íze mi volt… szóval nosztalgiával megrakva kezdem újra a műfajt:)

4 kedvelés

Üdv nekem van. nagyon rendben van.

A brünhilda vonal,szerintem kicsit magasabb fokon. Ismétlem:szerintem!
https://liquidhall.com/smokerstore-taifun-gx-rdta-tank

3 kedvelés

175€…ez nóóóóórmális!? :rofl: Kizárt, hogy 6x jobb ízt adjon mint pl egy Brünhilda…itt is igaz, hogy egy bizonyos minőség fölé menni ( ha lehet és nem csak placebo) már csak exponenciálisan növelt áron lehet. Biztos lesz aki megveszi…de nem sokan és pláne nem én :wink:

2 kedvelés

Nem az ízért fizetsz, hanem a minőségért, az meg ugye sosem a jó ár/érték arányról híres, semmibe sem.

1 kedvelés

Ízlelésben a szorzók használata matematikai alapon,nem az erősségem. :joy: Valszeg nem ad 6* jobb ízt,de nem is erről szól. Mikor én vettem még asszem 30-40 euróval olcsóbb volt talán. Viszont ez tényleg minőség.:wink:

A brünhilda duálban járja, én meg csak single tekeréssel szeretnék repeszteni…úgy próbáltátok?

dl dual,mtl single :wink:

Mernék vitatkozni…de kemény az alkarod :laughing:

Benne vagyok mehet :grin:

Annyi a replikám, hogy tekersz egy nagyot single kazánba és beteríted gőzzel a vidéket…tüdőzheted, akadály nincs…
mtl tekerésnél viszont tényleg igazad lehet, hogy minek kell két tekercset piszkálni… fölösleges bohóckodás, vagy ha olyan a kialakítás, és a légtér a kazánban, akkor egy intenzívebb ízfokozó lehet…
sok összetevős. De, hogy single tekeréssel is érdemes a tüdőzni, azt tartom:)

Én a brünciről írtam :rofl:
Személy szerint a single tekerést tartom jobbnak ha dl,ha mtl :grin:
Single tekeréssel is lehet "ködölni"csak jól kell építeni ennyi a trükkje :grin:

1 kedvelés

Így igaz…tré a duál:))))…éljen a single! Én magam meg lusta kettőt tekerni:)

Volt egykor egy Criusom (ha már OBS fanság), és emlékeim szerint amennyit gyötrődtem a dual tekeréssel -a végeredményt élveztem-, de nem adott annyival többet, mint a kedvenc ACE kazán. Mindezek ellenére be fogom majd újra szerelni, mert ezt is ellopták tőlem sok más mellett, amikor betörtek. Egy teljes OBS gyűjteményre vaccsolok…:slight_smile: