OBS fanság

Na ide csak ne törődjön be senki mert …elásnám a nem használt emésztőgödörbe :rofl::rofl::rofl:
Sajnálom ,remélem megkapta a “megérdemelt” jutalmát érte !

Hát én is pempősíteném a szennyvízcsatornán át azt a szemétládát…mondanom sem kell, hogy nem az e-cigi készletem volt a legnagyobb zsákmánya…csak most témába vág…

22watton tolom éppen a single DL-t, de ablakot kell nyitnom, hogy átlássak a 50nm-es helységen :rofl:
Ilyen szempontból mázli, hogy én is single vagyok …pára van, de para nincs :joy:

1 kedvelés

20 w-n csinálom mindezt, de most kedves érzet a fellegekben járni, ablakot nyitni bűn lenne:) (szigorúan single!:))

2 kedvelés

Elzárják a ruszkik a csapot, aztán nem ablakot nyitunk, hanem körbeüljük a duál 21700-at subohm tekeréssel. :grin: :cold_face:

egyébként én is 20 watton, de a tekerésem 3hetes…szóval a végét járja
ss316 28ga, 3as mag, 5tekerés, 0.63 Ohm…ami mostanra már 0.78 lett :slight_smile:

Le se merem írni a szutyok (szeretettel írom) modom típusát… a receptorai pontatlanok ohm téren…percről percre mást mutat, valahol 1 körül…

https://www.obsvape.com/product/crius-ii/
A Crius II single a kis kapacitású tankja ellenére szerintetek megjárja? (single fétis már megint…)

egy bubis palástot lökhettek volna hozzá, de otthonról kilépve ígyis-úgyis levest kell vinni pluszban…szvsz mindegy

Abban a fázisban vagyok, hogy most egy ilyet magamnak akarok, de ha valaki tapasztalta, hogy milyen konkrétan, kíváncsi lennék…