Nyitás az RTA felé

Van egy fajta vatta. Demon killer slacker cotton. Cipo fűzős vatta. A kék végét levágod, mert a 2.5 magos tekerésen nem fér át. De maga a vatta mennyisége tökéletes a 2.5-ös maghoz.

Amugy, nyugi… Az idő és a sok segítség meghozza majd a várt eredményt… Csak kell egy pici türelem hozzá… Te hozod a türelmet, meg a cuccot, a többit bízd ránk. Mert itt vagyunk és amiben csak tudunk, segítünk… :blush::blush::blush:

5 kedvelés

Ez a 24mm-es verzió?

Pont ezt a vattát sikerült elsőre beszereznem és kb úgyan így használom a tankot: 2.5 mag, 11.5 W.
Az utóbbi napokban hanyagoltam az Arest a Berserker miatt, azzal könnyebben boldogulok.
Ma jön új huzal: VandyVape Kanthal A1/26GA/0,4MM, úgy hogy előveszem ismét az Arest.
Amúgy a Berserkerbe már sikerült számomra tökleteset tekerni (és vattázni), szóval attól nem félek, hogy idővel minden csak jobb lesz.
Köszi a tippeket!
És igen 24mm.

1 kedvelés

Ötödikén vennék berserker v2-t.
Ha valaki eladna szóljon!
(mtl rta)

Asszem sikerült, 1,09 ohm az új huzalból és ideális a vattázás is. Ízre mintha egy picit több lenne mint az előző próbálkozásoknál.



9 kedvelés

Meg jött a rendelésed az Eliq.hu rol? Tudom hogy nem mai poszt de velem se szeretnének komunikálni és én is előre utaltam közel 30 ezer forintot szóval van bennem egy kis kétely az oldalal szemben

Szia!
Én visszamondtam a rendelést, visszakértem a pénzt és nem rendeltem onnan többé.
Sajnos ilyen kommunikációval nekem nem játszik az a bolt.

1 kedvelés