Nyitás az RTA felé

Várok a jövő hét végéig hátha a futár vagy a posta vagy mittudomén mi lehet. Ha semmi akkor ez lesz amit írtál bár K&H-nál nem tudom van-e ilyen.

1 kedvelés

Ez szuper. :smiling_face_with_three_hearts: Még nem ismerjük az ízlésedet, de ha ez már karcos lenne számodra akkor nyomd lejjebb a tekerést. Csak jóból írom, és az a karcosság is természetes, ha túl messze van a coil és nem közvetlenül hűl. :slight_smile:

3 kedvelés

Minden bank elintézi ,de ha a kártya nem a bank saját “márkája “ alatt van ,tehat mondjuk K&H-s de mondjuk Visa ,MasterCard stb logó van rajta,akár a bankot kikerülve (lehet így gyorsabb,sőt…) a Visa ,stb saját oldalán is megindíthatod a folyamatot.

3 kedvelés

Üzemben a Berserker.

11 kedvelés

Szia. Nem néz ki rosszul, amit vettél. Gratula. Remélem olyan jó is. Amazt a félresikerült vásárlásodat már visszafizették? Akartam írni amúgy is neked, a pipa miatt. Csak mert én is pipás voltam. Ez miatt nekem csakis MTL kell, de minél több gőzzel, és minél több aroma kell bele, van amikor egyszerre kettő kazánnal tolom sztereóban. Lehet, hogy dual coilos tank kellene nekem, de nem DL, mert ott a nagyon sok levegő felhígítja az ízeket.

Ezzel nem értek egyet. :slightly_smiling_face: Én alapvetően singleben DL-ezek (többnyire 35 Watton), és nemrég kipróbáltam egy dual tekerést az egyik erre alkalmas RTA-ban. MTL claptonból tekertem bele 2 huzalt, 2.5-os magra, és annak már kellett a levegő rendesen (ugyanúgy 35 Watton! ), mert amúgy nem hűltek rendesen a tekerések. Íz/gőz orgia. Ízben számomra nem adott többet, mint egy single dl, de gőzben jócskán! :slightly_smiling_face:

Köszönöm.
Most fizették vissza de ehhez rájuk kellett írnom még 2x mert rám se bagóztak amúgy.
Hát nekem ez tanulság volt. Akárki akármit is mond nekem ez a kommunikáció nulla, semmi, tróger. Én nem rendelek soha többet Eliq-től. Nekem ennyi volt.

Most rendeltem Maximum Smoke-tól egy Ares 2 D24-et (nem LE mert az nincs feketében csak a flint az meg nem tetszik). Illetve csak D24 tank érdekel.

Rendeltem még Clapton SS 0,7 ohmos tekercseket (2,5 mm) de ezt a 30GA-t nem tudom mit jelent.

Illetve azt sem tudom miben jobb egy NI80 anyagú tekercs mint egy SS, vagy miért jó a Kanthal, stb csak azt tudom, hogy SS-tekercseket lehet hajtani Power controll módban is és TC-ben is de a többit nem minden módon, van ami csak TC van ami csak Power mode, ezért inkább acélt rendeltem, mert azt biztos nem cseszem el.

Vattát rendeltem még, Cloud csíkot, azt hiszem VapeFly vagy ilyesmi. Illetve pár sütis koncentrátumot.

Azt sem tudom alaplét PG/VG-ben 30/70-eset használjak inkább MTL-hez vagy 50/50-et. Van mindkettő még.

4 kedvelés

Nem tudom, lehet, hogy akkor ez a tank (Kínai, Polar Night) semmire nem jó. Ráadásul porlasztós. Ergo nem tudok vele kísérletezni sem.

5pcs-lot-Replacement-coil-for-S22-kit-New-Polar-Night-150w-liquid-vape-0-3ohm-coil

(De mielőtt bármit is ajánlotok, közlöm, hogy modom sincs egy normális.)

Én is szabadulni akarok a gyári porlasztós Melo és Zeus tankjaimtól. Nem akarok már porlasztókat venni. RTA-zni sokkal jobb és többet ad. Szerelni is élmény.

3 kedvelés

szerintem a 30/70 mehet mtl be is nekem az van meg sima vg vel is használom pl az snv felöntős aromákat​:wink:

3 kedvelés

Én nem szeretnék semmit ajánlani, csak egy dolgot javasolnék. :slightly_smiling_face: Mielőtt bármiféle kísérletezésbe kezdesz, szerintem érdemes egy “normális” modot beszerezni. :slightly_smiling_face: Az hogy milyet, szerintem nagyban függ attól, hogy mire szeretnéd használni/mik az elvárásaid. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

de ezt a 30GA-t nem tudom mit jelent.

A Vaperina /blog/Egy magasabb szint: Clapton coil alatt Haasz Zoli tett fel táblázatot. “Ezek átmérőt takarnak, csak nem mm-ben, hanem AWG mértékegységben.” Itt: Egy magasabb szint: Clapton Coil - #32 anon31274546 által

1 kedvelés

Amelyiktől kevésbé köhögök, málam ez a szempont. Nálad is ki kell próbálni,mert ez egyéni. Nem biztos, hogy te épp arra nem vagy allergiás, amitől én nem köhögök.

1 kedvelés

Szerinted az a mod, amelyiken TC-ben nem lehet a huzal fajtáját kiválasztani, nem kamu? (Az, amelyiken amikor 150 Wattot ír ki, az 12,5 W jön ki belőle, a kínai csoda. )

1 kedvelés

Ha túl kevés vattát raktam akkor mit kellene észlelnem? Rossz az íz?

Szia,
Liquidhall árul Titánt és ni200 is.

Méteres kiszerelésben kapható. :no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Rosszabb esetben, bár ilyen tényleg csak 10.000-ből 1, ha olyan kevés vattát tesz bele valaki, hogy a tekercs széleinek a felső részétől elválik a vatta. Ilyenkor az a huzalrész tulajdonképpen önmagában izzik ami okozhat rossz ízt. Ez nem pont kevés vatta, inkább a túl vékony vattacsík eredménye. De ez tényleg nagyon ritka, hogy megesik (bár nem nehéz egy ilyet összehozni), a 7 évem alatt csak 1x hallottam ilyenről. A leggyakoribb amikor nem vékony a vattacsík, ellenben kevés a levezetésben a vatta, azt a folyás (kifolyik a levegőzőn a liquid) vagy szörcsögés jelzi. Itt a szörcsögés a jobbik eset.

5 kedvelés

Az, amelyikhez tartozik az a tank, aminek a képét az előbb feltettem. Szettben árulják: videó: https://www.youtube.com/watch?v=OlOtd-jefpE Itt is árulják: https://www.vapevandal.com/products/sub-two-polar-night-kit A legújabbra Alibabánál már csak 80 W-ot mertek ráírni. https://www.alibaba.com/product-detail/factory-price-best-selling-product-rechargeable_62026058832.html?spm=a2700.galleryofferlist.normal_offer.d_title.1fc95928e80nke A 150 Watt és a TC -t kivéve minden igaz.

1 kedvelés

Már az oldal neve is nagyon biztató! :rofl:

5 kedvelés

Hogy is mondjam? 10 dollárért egy tankot sem kapni normálisat. A modok még mindig a drágábbak. A fiam magának rendelte. Aztán 1 hónapig hánykódott az óceánon Kínából. A gyerek meg meglepte magát a trafikból egy Dvarw - al. Ezután jött az ötlet, hogy átszoktat engemet is. Ezzel a tankkal el is küldtem, hogy vigyed innen ezt a vacakot! Ez nagyon szar. Azután meglepett engem egy Siren2 -vel, ugyanezzel a kínai mod-dal. A Siren2 gőze viszont már tetszett. Azóta is azt nyúzom.

5 kedvelés