Nincs ìz ,gőz van

Sziasztok,van egy olyan problémám ,hogy


Van egy OBS Cuba szettem amihez ma jött meg az ùj porlasztó. Össze raktam,be áztatam kb fél órát . De nincs ìz ,vagyis van de minimális , tank szèt új porlasztó, feltölt áztat . Másik liqvid ,helyzet ugyan az . Most a tank két èvet állt tele liqvidel ùgy kaptam a szettet,lehet ki kéne dobni az egész tartályt ès venni rá másikat?

2 kedvelés

Szia ez igy nehéz bocsi de hát akkor egy porlasztó van benne?( próbáld másik tankkal ?) ugyan ez van?

Két új porlasztót rendeltem egyikkel sem jó :thinking:

3 kedvelés

Másik tankot nem tudnál ismerőstől kérni ?

Szia .
Ha ezek 50-50-es bekevert folyadékok,akkor annak kellene hogy legyen íze,mert kész liquid.
Milyen teljesítményen hajtod a milyen porlasztót ez is fontos lenne hogy segíteni tudjunk :smiling_face:

2 kedvelés

0.8 a porlasztó ès olyan 13-15 w között használom mint a Vaporesso szettet

1 kedvelés

Illatuk egyébként van a liquideknek rendesen?

1 kedvelés

Ha emelsz a teljesítményen 18w körülre akkor sincs több íz ?

1 kedvelés

22 wattig próbáltam,ott már forró sajnos , a Vaporesso szettben meg jò . Ezt nem èrtem sajnos .

Igen van az alma kifejezetten nyálcsorgato :joy:

1 kedvelés

Vékonyabb drip tip…és / vagy kevesebb levegő…

1 kedvelés

Akkor ott valami árulás van …:thinking:
Kazánt ne dobd ki csak forró vízben áztasd ,esetleg kis jarral,vagy citromlével pár órát ha tiszta akkor fogkefés subidubi,utána próbáld a porikkal.

3 kedvelés

A vaporesso egyébként nagyon adja az ízeket, azt nehéz utolérni…

2 kedvelés

A levegőt próbáltam, hagyom ázni még éjszaka,hátha holnap ùj ìzek törnek elő. Gondolom én az őrök optimista :joy:

3 kedvelés

Nem feladni,próbálkozni :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::dash:jó lesz az :wink:

2 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia. A porlasztóban lévő huzal anyagát lehet tudni? Mert a kanthal huzalok lemaradnak ízben az SS-el szemben. Illetve még annyit próbálj meg, hogy ráteszed a Cube-on lévő tankot a másikra, ha ott van íz, akkor a mod lesz bibis. :confused:

1 kedvelés

Huzal az nincs ,kicsi vagyok még az építős játékhoz , de igazad van módot cseréltek.

Nem úgy értem. :slightly_smiling_face: A porlasztóban lévő fűtőszál milyen anyagból van? Azt fel kell tüntessék a webshop oldalán. Csak azért kérdezem, mert minden anyagból gyártanak már fűtőszálat, SS, kanthal, titánium, Ni80, nikkel, és ha mondjun kanthal-t vettél, az nem lesz olyan ízes. De ha mondjuk titánt vagy nikkelt vettél, azokat csak TC-ben lehet használni, ezért nem is tudjuk jár e ízvesztéssel, ha powerben hajtod. Ez csak ezért lényeges. :slightly_smiling_face: De ettől függetlenül próbáld a tankot a másik moddal is meghajtani. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ja hogy ja ,aha ezt a dolgot még nem is tudtam .Örültem ,hogy egyáltalán kaptam hozzá porlasztót,az is egy kihívás volt . Meg is keresem mit bírtam megint bevásárolni :joy:

3 kedvelés