Porlasztó probléma

Sziasztok! Van három hete egy Joyetech Exceed D 19-esem.Ma jött el az ideje a porlasztó cserének.Vettem is egyet,annak rendje módja szerint előáztattam,összeszereltem viszont ,iszonyat rossz utóíze van minden slukknak.Mindent úgy csinálok ahogy eddig,a leves is a bevált fajta.Mi lehet a gond.Arra gondoltam a dohányboltban vett porlasztó, valami kínai gagyi lehet.Elég ha a szűrő más anyagú,mint mondjuk a gyáriban.

3 kedvelés

Igen, valószínűleg.Holnap veszek egy másikat,máshol.Remélem az már jó lesz.

4 kedvelés

Illetve ne egyessével vedd, jó tanács, legyen mindig 5+ darab kéznél, de az se baj, ha 10+

5 kedvelés

Igen, tudom.Csak előbb találni kéne egy helyet, ahonnan lehet normálisat venni vagy rendelni.Mondjuk a Joyetech porlasztókra ahogy olvasgatom ,sokan panaszkodnak.

2 kedvelés

Szerintem ez jó bele:

https://liquidhall.com/joyetech-exceed-ex-kazanbetet/porlasztok-es-kazanok/kazanbetetek/joyetech-5?search=exceed

Délelőtt megrendeled és általában másnap nálad van, lehet utánvéttel is fizetni.

Egyébként meg ja, a joyetech konkrétan szar, nekem ego aio-m volt, és volt, hogy 2-3 pori ment a kukába rövid időn belül.

Egy ilyen után áttértem építésre, azóta már más gondjaim vannak :joy:

4 kedvelés

Gondolom:) Én kezdő vagyok,analögról jöttem át.Gondoltam veszek egy kezdő gépet.Az elmúlt három hétben jól is működött.Remélem az új porlasztóval helyrejön.Én is továbblépek majd,de egyenlőre tanulom.

2 kedvelés

Szia!

Érdemes lehet szerintem megpróbálni a következőt.
Átmenetileg menj lejjebb a teljesítménnyel. Bár a porlasztóban levő (hát igen néha rosszabb minőségű vatta) először átázik, és kicsit később “törik be” (ekkortól működik teljesen normálisan). Nekem csökkent a rossz íz, később vissza tudtam menni az üzemi hőmérsékletre. Volt Exceed tankom, ez nekem bevált.

3 kedvelés

Igazad lehet,most gőzöltem,és már enyhébb ez a rossz íz.Viszont azt nem értem,hogy az első porlasztónál,miért nem volt ilyen gond .Szerintem kifogtam egy selejtet.Köszi a tanácsot. :slight_smile:

2 kedvelés

Hello,el kell keserítselek, mindegyik porlasztót kínában gyártanak hozzá, több tízezres adagokban, gondolhatod miylen minőségellenőrzés mellett. Lesznek ilyen egyből beégősek köztük. Pár hónapig használtam,nálam a dohányos liquidekkel 2-3 napot,gyümölcsössel kb 7 napot bírtak.
Innét rendeltem főleg porlasztót:

4 kedvelés

Szia,na az frankó.Elmentem ma, vettem ötöt,kicseréltem a rosszat most ez jó:) Nekem három hetet bírt,amit a géphez kaptam,erre kíváncsi leszek.Nem is akarom ezt csak legfeljebb az éven használni,kezdőnek vettem.Később veszek egy rendes cuccot.Sima dohány ízűt használok,18-as nikotinnal.Ez egész jó.

3 kedvelés

Hello
Én is Joyetech-el kezdtem még anno kezdőként,volt hogy kibírt 1-hetet is de sokszor volt hogy 1 napot sem bírt ki. Amint teheted térj át építésre mert így anyagilag se jársz túl jól,nem beszélve a sok bosszúságrol.

5 kedvelés

Szintén, ego aio és szintén ezek a tapasztalatok.

3 kedvelés

A kinai utángyártott szokta ezt produkálni!
Screenshot 2021-09-24 at 14-59-07 5 07US $ 20% OFF XFKM 5pcs pack Replacement Coil Head BF SS316 0 5ohm 0 6ohm 1 0ohm Vape ...
Csak eredetit szabad venni!
Screenshot 2021-09-24 at 15-01-21 11 76US $ 15% OFF 100% Original Joyetech LVC Clapton Coil 1 5ohm Coil MTL Head For Cubis ...
CSAK Joyetech-es EREDETIT!!!
Asszony pajtinál, Ego Aio a mai napig pereg, de valamiért nála 3-4-hét a max, ízromlás nélkül! :thinking: Elképesztő!
Na jó nem is sok leves megy el neki. :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Hát én jártam úgy, hogy a mutyiboltban megvettem az origin joyetechet, aztán 3-ból 2 szinte azonnal kuka volt. Persze ez még hajadon koromban volt, szóval lehet csak én bénáztam vele, kitudja. :grin:

2 kedvelés

Érdekes amit írtok,a porlasztóval kapcsolatban. :thinking:
Nálam az 1.2 Ohmos két hétig simán bírja. :slightly_smiling_face:
Eddig 16 db-ból egy kuka,az is csak azért mert az új moddal **kicsit **túltóltam a teljesítmény beállítást, az rögtön el is füstölt. :smiley:
Aliról rendeltem eddig,illetve amit Tomi belinkelt,onnan is.
Az Ego Aio porija,az persze más,ott nekem is voltak gyakran problémáim. :neutral_face:

3 kedvelés