Nikotinsó vagy sima nikotin alkalmasabb az e-cigaretta használathoz?

Sziasztok!! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nikotinsó vagy sima nikotin alkalmasabb az e-cigaretta használathoz ugyan is azt olvastam, hogy kellemesebb és lágyabb a torokhatás, illetve szívtam már elf szerűséget és azt az érzést szeretném elérni lehetséges ez egyáltalán? (kezdő vagyok)

Ez tényleg attól függ, próbálkozások után, kinek mi a fontos, mit szeretne.

2 kedvelés

“freebase” nikotinnak erős torokhatása van ami miatt úgy nagy általánosságban senki nem megy 12mg-os keverés fölé. Sokaknak mint nekem viszont kimondottan kell az a torokhatás és soha nem nyúlnánk nikotinsóhoz, mivel egy olyan dolgot küszöböl ki amit szeretek. Tény kezdetekben köhögtetett, de 2-3 nap után hozzászokik az ember és meg sem érzi.

Nikotinsó sokkal lágyabb, nincs az a torokhatás, erős nikotin függőség esetén ez azért jó mert így akár 32mg-ot is keverhet az ember a liquid-jébe ízén, torokhatásán nem változtat. Nem köhögtet mint a freebase.

Elf szerűségekben egy nagy rakat aroma mellett nikotin só van, nehogy köhögtesse a kis tiniket… akkor elveszítenék az a vásárló piacuk 80%-át, sokkal hívogatóbb ha nem kapar :smiley:

Szóval ha azt az ízvilágot és élményt keresed akkor nic só, és potens aromák sok édesítővel.

2 kedvelés

en ugy mentem a szakimhoz, amikor kitalaltam, h nekem ecigi kell, h kb egy elfbarhatast szeretnek. pont az eros iz miatt. ezzel az a baj, h a nikso gyorsabban jut a veraramba es sokkal erosebb. elsore kaptam egy 2%os elfbarnak megfelelo nikso liquidet, ami ugye asszem a 20mg. elsonap imadtam, tokeletes volt…masnap mar ugy fejbevagott ehy slukk, ugyanez volt a sima liquid is, h a 2%os elfbarnak megfelelo,tehat a 9es elsonap ok, masodik nap torokkaparas ezerrel, igy elvezhetetlenne tette mindket verzio. azt mondta h akkor majd higitja. az egyiket felere, tehat a 20mgbol lett egy kb 10es, sima liquiddel keverve ugyanugy mangoizzel, a masikat meg olyan 3asig higitotta, mint amilyenben a simakat tolom. megmaradt az eros iz, igyis tudom, h az a niksos cuccom, de mar nem felek attol, h tultolom a nikotint :smiley: sose voltam eros dohanyos, nem szeretnek azza valni. elvezni akarom az izeket es megis kapni nemi nikotint, igy majd most ha rendelek, akkor az 5ost valasztom majd a niksosbol. a tervem az h az egyikben ez es a masikban meg az van :slight_smile: probald ki a keverest te is, ha van lehetosege az izvilagnak, amit szeretsz. a torokhatashoz nem tudok szolni, mert nekem nincs 3as erosseggel a sima es a niksos keverekeimmel se :confused:

1 kedvelés

pont e