Nikotin választás(nikotin só vagy sima nikotin)

Sziasztok!

Elég régóta vapelek, az utóbbi 1 hónapban már hétvégente sem dohányoztam(de a dohányzás minimális volt egyébként is).
A nikotin szükségletemet kielégítette a 10mg-os szabad bázisú nikotin is.
Régebbről maradt nikotin sóm, megfelelően volt tárolva, így nincs semmi baja. (POD miatt vettem, de feleslegesnek tartom, mert ritka az, hogy valami miatt csak néhány slukkra lenne időm.)
Gondolkodtam, hogy el kellene használni, elpocsékolni nem szeretném, főleg hogy a törvények egyre szigorúbbak.
Viszont nem szeretnék erősebb nikotin függőséget kialakítani a sóval.
Lassacskán viszont már a 10-es nikotin tartalmat is csökkentenem kellene szerintem szép fokozatosan.
Szerintetek keverjek sóval vagy inkább ne?
Csökkentést szerintetek milyen lépcsőzetességgel érdemes csinálni?
Mivel magamnak keverem, így tudok 9-es, 8-as, bármilyen erősséget beállítani.
Kinek milyen sikerei voltak a csökkentéssel?

3 kedvelés

Május óta vapelek, 18as volt a kezdés, most 3asnál tartok. Túlnyomórészt mtl felhasználó vagyok, de a dl sokat segített nic csökkentés közben, mivel ugyanaz a leves megy mindkettőbe és ugye dl-ben jobban üt. A non plusz ultra, plusz jutalom, hogy dl-be csak desszert…

Hármasával csökkentettem, 1 liter 18-15-12-9 stb. vásárlásonként…(kb. Talán kihagytam 1v2 lépcsőt.)

…Dolce Vita !!!
Ennyike. Menni fog! Idáig ez a legszórakoztatóbb leszokásom…:innocent:

8 kedvelés

Én ezt 50/50 ban keverem . Azért hogy felfutási idő ne legyen olyan nagyon hosszú.

Csökkenteni lehet persze de én ezzel úgy vagyok néha hogy hiába csökkentem ha kétszer annyi levest szívok el egy nap alatt. Ebből az egészből azt akarom kihozni hogy akkor próbálóz szerintem amikor már nem zavaró hogy kevesebb a nikotin mennyiséged.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.