Nikotinsó: POD vs MTL RTA

Sziasztok!

Mivel úton van életem első RTA-ja, ezért elkezdett foglalkoztatni a kérdés, miszerint a liquidem jó lesz-e bele, vagy más felé kéne nézegessek? Eddig kis pod-ot használtam (használok), ebbe a 15-18mg erősségű nikotinsóval boostolt levest raktam, és számomra ez így teljesen megfelelő. Viszont mivel ez az RTA-zás nekem új lesz, nem akarok abba a hibába esni, hogy túl erős vagy túl gyenge legyen a kész folyadékom.

Szóval röviden a kérdésem: amit podba használok (50/50-re keverve, nikotinsóval boostolva 15-18mg-ra), az RTA-ban hasonló erősséget fog visszaadni, és jó lesz, vagy valamivel erősebbnek fog hatni, és inkább csökkentsem a nikotindózist?

Edit: az alany egy Pandora MTL RTA V2 ha az számít bármit is.

Köszi előre is :slight_smile:

1 kedvelés

Elvileg nem lehet baj belőle, úgy kell belőni a pandorát, hogy a levegőzése hasonló legyen, mint a podnak, ha nagyon levegős lenne a setup, akkor lehet sok a 18mg.

3 kedvelés

Szuper, köszi. Én is így gondoltam, de mivel nincs benne tapasztalatom, inkább kérdezek itt, mielőtt hülyeséget csinálnék! :grinning:

1 kedvelés

Ha szűkebb podot használtál eddig, akkor az aljában majd cseréld ki a kis peek-et. Igy csak egy oldalról fog menni a levegő.

2 kedvelés

Számit a teljesítmény is. Nem tudom a POD hány watton ment, de próbáld olyanra építeni a Pandorát, hogy hasonló teljesítményen üzemeljen.

2 kedvelés

Megfogadom mindenképp, köszi :grinning:

1 kedvelés

Na ezt mondjuk én sem tudom megválaszolni, mert többféle coillal ment, többféle ellenállással és watton, de megpróbálom kikísérletezni hogy itt mi lesz a jó. Köszi :slight_smile:

A lényeg hogy ne ölön meg, de ha ott az az erősség tökéletes volt, itt sem lesz nagy gond vele akkor - ha jól értem. :).

Köszi mindenkinek. Ezért szeretem ezt a közösséget :slight_smile:

1 kedvelés