Nikotinsó alap löttyi

ez olvastam ahol lehet venni nikotinsó alapot ez igaz ?
Valóban lehet hígítani vizel ?

olvastam, hogy néha túl sűrű a folyadék és ez a porlasztó égéséhez vezet, konkrétan joytech exceed edge ex coilnál kb 4 napot bírt a porlasztó. Olvastam, hogy pár csepp víz, igazából érdekelne, hogy pontosan hány csepp mennyi folyadékhoz? 5-6 csepp 100ml-re vonatkozik?

( Admin )Válasz:

5-6 csepp 10ml-enkent javasolt. Nyáron, ha meleg van, ennyi biztosan elég. Telen hajlamos dermedni, akkor mehet 10-15 csepp is.

5 kedvelés

A nicsóhoz nem tudok hozzá szólni.

A Drag X plus nem igazán tud jól szellőzni, ezért szerintem nem tesz jót neki, ha a gépben töltöd, huzamosabb ideig semmiképpen sem. Ha csak ideiglenesen szeretnéd, akkor néhány napig lehet így használni szerintem, de mindenképpen érdemes töltőt venni. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

értem köszi

3 kedvelés

Én rendszeresen használok sót. Soha semmit nem csináltam vele, a vízről most hallok először.
Szóval rád van bízva :wink:

Nyugodtan töltheted nem lesz semmi baja. Én pl egyáltalán nem használok töltőt egyik készülékemhez se. Még csak nem is igen melegszenek töltés közben. Persze az USB töltés nem egy izompacsirta, bár a Drag X-en már type C van, azzal gyorsabb. Nekem Drag S van (az mondjuk beépített akkus), tök gyorsan feltölt, nem melegszik.

3 kedvelés

Köszi a választ :innocent:

1 kedvelés

Lehet nikotinsós alapot venni, az EliquidVG.eu oldalról. A vizet én kihagynám a buliból. Ha nem vagy érzékeny a PG-re inkább azzal higítsd, ha túl sűrű az alap.

Drag X-et meg nem tudom. :sweat_smile:

5 kedvelés

okés :innocent: köszi

3 kedvelés

még 1 kérdés https://eliquidonlineshop.com/e-cigi-szettek/93419-voopoo-drag-pnp-mtl-pod-tartaly-2ml.html
ezen a tartájon lelehet szedni a szipkát ?

2 kedvelés

Nekem a 80vg20 pg rögtön dermed a hidegben én is inkább ilyenkor egy kicsit több pg teszem bele .