Nikotin erőség

Sziasztok.2 kérdésem lenne. Mostanában azt vettem észre 1-2 hónapja, teljesen mindegy milyen aromát használok csípös lesz, pedig géppel kevertem 24 órán át. Ti minden keverést vákumozzátok a végén.Dl-be gyümölcsös Azt alaplét az eliquidvg.eu-n vettem 70vg-30pg 3-as nikotin alaplével+ a Propilén Glikol tartalmú alap 100 mg/ml nikotin tartalommal együtt. Beállítottam 9 erőségre, de nagyon gyenge a nikotint. Mit csináljak? Vegyek nikotin sót az jobb? Köszönöm

1 kedvelés

Nikotin nem a legjobb minőségű és az alap lé sem…(érdekes egyre többen panaszkodnak rájuk)vákuum talán segít…

6 kedvelés

Vegyél nic-et máshonnan :confused:

1 kedvelés

Szia.Te honnan rendeled? Ahol lehet erőset venni min 100ml-be.Kiprobáltam a dinner ladyvel az is olyan lett

6 kedvelés

még sosem próbáltam ilyen erős nikotint,ehez gondolom kell még 0 pg ha a vg nikotinos gondolom én aztán meg magunknak be keverjük a megfelelő mennyiségben​:blush:

3 kedvelés

vagy a vg meg a pg nek is pl 72mg/ml kell lennnie?:thinking:vagy hogy is van ez.

1 kedvelés

Én Pg-be oldott 200ast szoktam venni és csak akkor keverem be amikor csinálok egy adag levest amúgy a hütőbe van a zöldség részlegen… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

akkor te 200mg/ml veszel pg ben és a sima vg 0mg ha jól értem vagy nem​:blush:

1 kedvelés

100ml alap:az így áll össze 50/50-be 50ml-Vg.___48.5ml.PG. 1.5ml. Nic…(3-asat szívok) az aroma az elenyésző mert a journey 1%

3 kedvelés

így már vágom akkor kezdem érteni​:blush::wink:

2 kedvelés

Ha rendelsz és elakadsz keres nyugodtan…

8 kedvelés

köszi mindenképp szólók ha elakadok majd​:blush::blush:meg ha ugye veszek majd ilyen erős mg nikotint.

1 kedvelés

Ebből én azt értem h lehet vásárolni akár 1 literes 99.9%-os tiszta nikotint?

1 kedvelés

Persze azt veszel amit akarsz én 200ast szoktam…250mlis

3 kedvelés

Szia @Janos_Groszeibl!
Ez milyen oldal? Honnan jön?
Csak mert hogy dollár van írva. Egy vámot azért nem kockáztatnék ennyi nic-el​:thinking:
Ha futár hozza és EU akkor okes!

2 kedvelés

Szia Ivett ! kínai nyugodtan lehet valami maszás olajként érkezik…lezárt flakonba.Többször vettem inenn már a vám időszakba is.

4 kedvelés

Oké, köszi!

4 kedvelés

Pihentetéssel javult a helyzet azóta?
Engem is érint, onnan is vettem.
Kicsit erős, kicsit th-s bár finom. Szaga sem volt.
Én 18 mg/ml ízbajnokba kevertem, ami onnan van.
Jól azívható is, de egyszerre csak annyit, mint amikor cigit szívok.
15-20 slukk és ugyanúgy eltelít/blokkol.
Szóval csemegézni, láncvapelni erős.
Nem tudom, én próbáljam-e langyosítani, szellőztetni, vákuumozni.
Lágyítja-e a dolgokat, illetve ezek az eljárások a nikotintartalmat nem cseszik szét?

Szia sajnos nem. Mikor leveszem a tartály csőrös részét, szellőztetés miatt, még mindig folyik a párolgás miatt. Több mint egy hónap után ment a lefolyóba, iszonyú sok buborék volt benne. Rendeltem flavor vg/pg + liqudall 20mg/10ml nikotint azzal próbálkozok. Különben észre vettem zeus illetve dead rabbitnél egészen máshogy viselkedik. Ugyan az a vatta, tekerés 3mm 0,2ohm -nál 60w, nyúlnál leszakad a tüdöm,zeusnál semmi…Másik érdekesség pl:diner lady zöldalmásnál 1nap finom,1 hét után semmi íz.Most megint vettem 4 új fajtát solub aroma stb.Lassan 40-50 fajta márkát rendeltem ,de talán 1-2 volt jó.Lassan kezdek belefáradni.