Nicsó keverés alaplébe

Rendeltem 120ml 50/50 alaplevet nikotin menteset plusz 10db 20mg-os niksót 10ml.
18mg-os alaplevet szeretnék készíteni a kérdés csak az ,hogy az alábbi képen szerintetek helyes a keverési arány?Igazából vettem kész nikotinos alaplevet is ,de a niksónak gyorsabb a felszívódása és azért szeretnék egy ilyen alaplevet is csinálni.Köszi a segítséget előre is.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia,

keverde szerint jó.

https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/

1 kedvelés

Király,köszönöm csak biztos akartam lenni a dologban mielőtt elkezdek kotyvasztani.:v::+1:

Én az aromát még leszámolom belőle…

2 kedvelés

Igen, az aromát számold bele, sokat számít, lehet, nem is kell annyit higitani

2 kedvelés

Igazából most ezeket az ízeket rendeltem kipróbálgatni ,+9,12,18-as alaplevet meg egy 0-ás alaplevet mind 50/50-es arányban van,de az alapok csak holnap érkeznek meg.

4 kedvelés

Én nem akarok bele szólni hogy kevered :slight_smile: mindenkinek saját dolga meg hogy ki hogy bírja, de én is megvadultam 6 és 9 mg szívtam dl ben 7 évig kb én is megvadultam és 18 mg csináltam aha… ott azért már van th meg könnyen túlzásba esel mint én . A megoldás az volt hogy megvetem ugyan azt az alapot é vissza nyomtam 12 mg ra …Persze van aki bírja 18 mg de azért az már egy csöppöt durva kategória szerintem :slight_smile: Csak óvatosan inkább ne indulj lórúgással úgy jár lesz lehet mint én :slight_smile: Először csinálj 9eset megnézzed ha jó akkor 12 ha bírod szerintem akkor 2mg szépen haladj felfelé . AZ EGÉSZSGED MINDENÉL FONTOSAN :!

1 kedvelés

Azért is vettem több fajta nikotin tartalmút,hogy kipróbálgassam, melyik lehet a megfelelő.Én mtl-be fogom szívni csak azért gondoltam a 18-asra mert most 20mg-os azonnal fogyaszthatót szívom és az most egész jól beválik.Tegnap délelőtt szívtam 2 szál cigit azóta nem gyujtottam rá.Ezt az UltraBio Hiybrid Nicsót vettem amivel elvileg ugyanazt a hatást tudom elérni mint ennél az azonnal fogyaszthatónál.De lehet, hogy rosszúl gondolom ,mindenesetre az a terv ,hogy mindenből kissebb adagot csinálok és kipróbálgatom őket.

2 kedvelés

Azért csak megkérdem :rofl: erre gondolsz ? https://theliquidcity.com/ultra-bio-nikotin-salt-shot-5050-20mg ? csak mert nem mindegy…

Igen erre gondoltam.