Nikotin 100mg

Sziasztok!

Szeretnék nikotint vásárolni. A fórumban nem találtam a választ.
A 100% VG-ben, vagy a 100% PG-ben oldott nikotint érdemesebb keveréshez választani. Annyiban a gugli segített, hogy a PG alap nagyobb th-t vált ki.
De!, ezen felül bármi infó, hogy a porlasztó-gép-gőzöles szempontjából mi a megfelelőbb alap? Melyikkel könnyebb bánni, melyik lesz homogénebb stb…
Kész liquidként 70VG/30PG arányt tervezem használni.

Előre is köszi a válaszokat!
p

2 kedvelés

Szia,

ha ragaszkodsz a 70/30-hoz, akkor vegyél 70/30-as nikotint, különben vagy PG vagy VG irányba fogsz nagyok eltolódni, a keverdével meg tudod nézni mennyire.

A legrugalmasabb megoldás, ha külön veszel PG-t és VG-t és akkor nagyobb tered van a játékra. Persze attól is függ milyen nikotin a végcél és milyen nikotin tartalma van a nikotinnak amit venni készülsz. Szóval így elég kevés az info szvsz.

Ja és hogy milyen aromát használsz majd, van olyan snv, ami alapból 33% pgben van oldva, és ha meggebedsz sem tudod bizonyos vg arány fölé vinni, akkor sem, ha tiszta vg-vel tolod fel.

Meg milyen setupba fogod használni.

Szóval elég sok mindentől függ a válasz.

Mondok egy példát: dl-ben szeretnél porlasztós cuccal használni 3mg-os alapot dinner lady snv-vel. Ebben az esetben inkább vg irányba kell elmenni, hogy ne folyjon meg, de a dinner lady 60ml-s flakonban van és 20ml az aroma, szóval ha full vgvel öntöd fel sem lesz meg a 70% vg tartalom.

Ha mtlben szeretnél használni 10mg-os nikotintos levet 20mg-os boosterrel, akkor 10ml booster és 10ml vg fog kiadni 20ml 10mg-os 50/50-es alapot, ha full pg-s a nikotin.

A két féle setuphoz 2 különböző keverési metódus kell.

9 kedvelés

Szia! Én csak javaslatot tudok neked adni, nem kell ezt túl bonyolítani! Veszel külön összetevőket és meg is vagy! Olyanra kevered amilyenre szeretnéd és jó neked! Pg+VG+ nikotin booster! :wink:

6 kedvelés

Külön vásárolt PG, külön vásárolt VG, aroma arány majd kiderül mire esik a választás, nikotin 100ml/100mg. A keverés előre láthatólag kalkulátor alapján. Kívánt nik 6mg.
A nik nem kevert alap, vagy VG, vagy PG.

1 kedvelés

én úgy keverek már,hogy külön 0 ás vg meg 0 pg 1-1L meg 100ml/100mg pg nikotin és a keversében 50/50 szoktam csinálni 6mg leveseket 12%ban álltalában a 10ml aromakt.:blush::wink:

4 kedvelés

Szia! 100%Pg nikivel könnyebb dolgozni ill. tàrolni is kényelmesebb. Porlasztós kazán szebben muzsikál 50/50-es alappal. Nyáron azért ha alsólevegőzésű az is megfolyhat. Érdemesebb felsőlevegőzésű kazánt használni.

6 kedvelés

Ebben az esetben szerintem tök mindegy, 100ml 6-os alaphoz kelleni fog 6% nikotin, ilyen pici mennyiségben nem oszt nem szoroz, hogy most full pg vagy full vg, de egyet értek @Elek_Segits -el, a pg-vel könnyebb dolgozni, mert a full vg-t felszívni egy fecskendőbe maga a pokol.

5 kedvelés

Ilyesmi tapasztalatokra gondoltam. Köszi.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.