Nikotinos lötyi DL-gépbe

Üdv urak/hölgyek, 3mg-os lötyikel DL-ezgetek ártatlanul visszont nem adja már azt a jó kis hatást, persze érzem hogy valami gőz a tüdőmbe megy de szinte semmi érzetem, és egyre jobban elkezdtem megint a nikotint igényelni, szóval 6mg lötyik mennyire durvák DL-gépekbe?

Ez totál egyéni és tankfüggő is…pl nekem már az 5mg is sok volt az Augvape Intake tankkal

pozícionáld a tekerést távolabb a légbeömlőtől, amíg engedi a tank kialakítása…így a 3mg is okozhat még meglepetést

5 kedvelés

Matoval 6-6,5 mg tökéletes számomra. De egyén függő is szerintem, az elején TH-ra soknak érződött, viszont a szervezetnek kellett. Pár nap alatt meg hozzá is szoktam igazából. De ha a 6 mg sok, hígítani még mindig lehet.

3mg-ból túlsokat gőzölök mert nincs már olyan hatása mint az elején mikor kezdő voltam, ezért gondoltam megpróbálom a 6-os nikotin tartalmű alaplét, egyébkén kb 2-3 ml próbáltam 6-osból és az volt most így az iagzi 2-3 slukk és teljesen beállt a nikotin szintem.

Nekem 3-4 éve mindegyik DL tank-al fixen 6mg-os,de van néha ha 2-3 órát nem szívom akkor az első pár slukk picit üt.

1 kedvelés

Nem okoz semmi problémát ha bírod , bár én kisebb lépésekben mennék felfelé. Én ugyanebben a cipőben járok. 2.5mg-ról váltottam 3mg-ra, onnan meg 4mg-ra szintén dl-ben egy hete.

Szia. Azt nem írtad hogy hány ml fogy el egy nap alatt.

Kb 15-20 mg

köszi a tanácsot​:blush:

Köszi a hozzászólást​:blush:

1 kedvelés

Kösz a tanácsot