Dl segítség

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Adott egy wotofo profile rdta.Mesh lappal használnám.Sajnos max fél napot tudom használni. Utána iszonyatos tüdő égés lesz úrrá rajtam,egészen a válamig.Beveszek egy flectort,2 óra múlva elmúlik.Voltam tüdőgondozoban is,de hála istennek semmi baja nincs a tüdőmnek50/50 liqudet használok.Mindegy ,hogy k flavour IRAT használok vagy gyümölcsöket.30watton használom készüléket.Mesh lap amit hozzá adtak,és a vattát is.Lehetséges sok a 8-as nikotin hozzá?Ugyan azt használnom dl-ben és mtl-ben is.Mtl-nél nincs ilyen gondom.Segítsetek ne kelljen kidobnom a készüléket.

4 kedvelés

Szerintem dl-ben bazisok az a 8. :thinking:

2 kedvelés

Hellvape Md, DL-ben ni80clapton 0,5ohm 23-25W 6nic

2 kedvelés

Szia József
Sok lesz az 8-as nikotin, mindenképpen vegyél vissza belőle. A legelvakultabb nikotinfanatikusaim is max 6-al tolják, de nekik olajoshordók vannak a mellkasukban tüdő helyett. És literszám képesek benyelni bármit ami gőzt vagy füstöt ad. Ha abba beleütöm az orrom, gyakorlatilag azonnal beáll nálam az agyhalál (is).
Ha most kezded a DL-t, akkor némi égésre, köhögésre eleve érdemes számítani, főleg, ha dohányoztál előtte és kicsit bátrabban tolod Te is az arcba a “cuccot” (én így jártam :rofl:). Teljesítmény lejjebb, gőz- és nikotinmennyiség visszavéve és szép fokozatosan emelni. Nem baj, ha “hideg” a gőz az elején. A slukkok száma és hossza sem mindegy, ez azért nem MTL szintű terhelés a tüdőnknek. :rofl:

5 kedvelés

Szia,előttem már leírták jól hogy DL-be a 8-az sok.Mindenki azt mondja 6mg a jó és attól nagyobbat ha lehet ne.MTL-be nem sok a 8mg mert nem egyből tüdőre szívod és nem is annyi a gőz mint DL-be.Próbáld meg 6-3mg-os alappal hogy melyik a jó neked és amikor már használod egy ideje utána már lehet emelni picit az erősségen.nekem ugyan így égette a nikotin a tüdőmet és azt hittem a készülék nem jó pedig a sok nikotin végett volt.én már 2 hete nikotin mentesen élek.

6 kedvelés

Én 3-ast használok mindenbe, MTL-DL egyaránt. Az megfelelő. :wink:

5 kedvelés

Sziasztok!
Nekem van egy ismerősöm, aki podból 9es levest használ, DL-ben. Hozzá teszem, hogy előtte MTL-ben a 18-ast sikerült neki levinni 12-re…
A 8 szerintem iszonyatosan sok DL-ben.
A mesh ilyen szempontból különösen durva, ugyanis nem csak simán DL színt, hanem véleményem szerint egy magasabb DL színt. Alapvetően 3as niket használok, de dual/mesh tekeréseknél a gőz mennyisége/bevitt nikotin annyira megnő, hogy még a 3as is sok számomra. A következőt próbálnák ki a helyedben:
MTL 8mg nik.
Single DL 3 mg nik.
Dual/mesh 1.5 mg nik.
Igaz, hogy többet kell kevergetni, és számolgatni, de ha nem nyulsz analóghoz, akkor megéri.:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

én pl 9mg alapot használok podba,single dl ben hozzá teszem kb 23w elég nekem dl ben és mtl tankban is a mesht még nem próbáltam.:grinning:

3 kedvelés