Nikotinos liquid

Mtl-el az a bajom, hogy nekem nagyon szűk és ha kezdem megszokni akkor olyan légszomj érzetem van tőle :confused: De érdemesebb lenne abba szívni?

Biztos lehet, de nekem még nem sikerült, pedig egész nap gőzölök.
Nem gondolom, hogy a problémád a nic okozza. Szerintem keringési probléma, ami indulhat gerinctől Pl ahogy előttem is írták már. Esetleg egy orvost érdemes lenne felkeresni

3 kedvelés

Ma nem szívtam még, és kezd jelen lenni ismét… De a vérnyomás oké. De akkor 1-2 ml-el biztos nem lehet sokat ártani ezekszerint

Vannak tág levegőzésű MTL cuccok…ha “fojt” az MTL, az még az átállástól is lehet. De ezesetben a DL-ezést pláne nem ajánlom.

2 kedvelés

Akkor majd beszerzek egyet. csak érezhető legyen a nic benne :sweat_smile:

En is egesz nap gozolok. Igaz mar en is 2-3- mas levest szivok. Eddig semmi bajom nem volt. Ha erzem , hogy emelyegne a gyomrom pihentetem. De en elszivok mtl- ben napi 15 ml- t biztos.

3 kedvelés

Én is. Inkább nem is számolom, mennyit gőzölök el… :thinking: De úgy vagyok vele, jobb, mintha bagóznék.

5 kedvelés

Egy pont ide.

2 kedvelés

Sziasztok! Újabb fejlemény, mentes liquidet szívtam és így is zsibbad a bal karom… 3 év után Pg allergiám lenne? Tavaly nyáron is hasonló volt, de mire nyár vége lett a zsibbadásom is megszűnt.

Véleményem szerint semmi köze a vapehez. El kéne menned egy orvoshoz!

4 kedvelés

Találgathatsz még, meg mi is, de ez ide már kevés lesz…

2 kedvelés

Nekem egyszer az ujjam vége zsibbadt…egy jó masszőr a hátamat a gerinc mellett megdolgozta 3x és elmúlt…szerencsére mert elégge beparáztattak mások.

Rendben, köszönöm szépen mindenkinek az eddigi segitségét!

Szia @domimarci33 :slightly_smiling_face:

Én is gyakran zsibbadok, emellett fáj a fejem hátul a tarkóm felett. Ezt a megemelkedett vérnyomás okozza. Ha Neked ezek mellett fáj is a fejed akkor valószínűleg ez az oka. De inkább menj orvoshoz, az a tuti. :slightly_smiling_face:

Egyébként gyárilag alacsony a vérnyomasom, legutóbb mikor mérve volt 108/75 volt, ha egy kicsit is feljebb ugrik már zsibbadok és fáj a fejem. Az alacsony vérnyomással az a baj, hogy a legkisebb változást is megérzi az ember, ami hozza magával a nehézlégzést, szívdobogás érzést, stb…

5 kedvelés

Szia! Nekem is szokott fájni a fejem időnként, főleg este felé. De ebben a melegben nem is csoda, hogy az embernek ugrál a vérnyomása össze-vissza. Köszönöm :slightly_smiling_face:

Ui: Még mindig fincsi a vérnarancs :grin:

1 kedvelés

Mindenesetre nézesd meg magad. A vérnyomás nem játék, nekem szívproblémákat okozott.

A vérnarancs csakis finom lehet. :yum:

4 kedvelés

Szerintem dokihoz menj,összetett problémáid vannak.

4 kedvelés

Szervusztok! Rászántam magam, végül elmentem dokihoz. Nem örült az E cigi miatt, de szerinte sem az tehetett a zsibbadásomról. Mondta hogy szedjek Magnerot tablettát amit régen szedtem, mert a nyugalmi pulzusom 90-100 körül ingadozott és persze azt is helyrehozta valahogy. Elkezdtem szedni, minden egyre jobb lett és persze jobb most is. A hátammal majd elmegyek még dokihoz, mert azzal tényleg valami nem okés. Meg persze a stresszel is lejjebb kell állnom, mert attól is előjön. Mindenkinek köszönöm a tanácsát/segítségét és persze a megnyugtatását is, hatalmasak vagytok! :grin:

5 kedvelés