Nikotinos alap 100 mg/ml

Sziasztok! Rendeltem a http://eliquidvg.eu/alapok/nikotinos-100/vg100base és az alap enyhén szagos volt (olyan hal :tropical_fish:) szagú nem durván de mégis volt neki. Szerintetek felhasználható? Sajna vissza nem tudom kűldeni mert valamennyit be kevertem 70/ 30 alapba + aroma (Turkish és Azhad Elixirs Gold America) így Viszont nem érzek rajta nagyon semmit. Valaki esetleg járt már így ugyan erről az oldalról? Esetleg tudok máshonnan is venni ugyan ezt?
Illustration Brainstorming GIF by Jef Caine

4 kedvelés

Igen, jártam így, bár nem halszagú, hanem olyan pincedohos volt. Lefolyó. Kipróbáltam, olyan vegyes mosogatólé íze volt minden lekvidnek, tanknak. Képtelen voltam felhasználni.
Sajnos a cimkére olyan szavatosságot írnak, amilyet akarnak.

Legutóbb a Liquidhallból rendeltem, elégedett vagyok vele (színtelen, szagtalan az alaplé, amilyennek lennie kell). Vasárnapi rendelés kedden a kezemben volt. Esetleg megfontolhatod.

1 kedvelés

Az enyhe halaroma eltűnik, ha legalább egy éjszakán át szellőzteted az alapot. Egy nap jobb lenne neki, de az előző rendelt adagnál elég volt egy éjjel is.

6 kedvelés

Szivecskebiszbasz

5 kedvelés

Ha haza érek, és nem felejtem el, megszagolom a sajatomat.:slightly_smiling_face: Ugyanilyen, ugyanonnan.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen de Ott csak booster ill. Nic só van

3 kedvelés

Oké köszi kíváncsi vagyok nagyon a tiéd milyen.

3 kedvelés

Megpróbálom köszi.

3 kedvelés

Erre gondoltam, ezt most ollóztam be. Azt nem tudom, hogy állandó-e a minőségük. Amit én vettem az jó volt, ezért mertem leírni.

4 kedvelés

Már ezt sem merem többször, nehogy ezért még +büntit kapjak :roll_eyes: :roll_eyes: :roll_eyes:

2 kedvelés

Igen értem köszi de most a 100mg/ml nikotinos alap ról beszélünk nem 0 ás.

4 kedvelés

Egykor szállóige lett belőle, neeeem egy büntitétel. :grinning: :wink:

4 kedvelés

Szívesen, nálunk eddig mindig segített!!! Volt, hogy így kevertük be mert sürgős volt, de a bekevert likvid is szellőztetve gyönyörűen kitisztult illatilag!

7 kedvelés

@Viktor_Hajdu Köszönöm a segítséget valószínűleg jó lesz már mos enyhült az illata pár óra szellőztetés után éjszakára hagyom. Az aromákat is hagyhatom 1 éjszakára szellőzni vagy több fázisban inkább?

4 kedvelés

Szia! Én is innen szerzem be! Bár még vg-be sosem vettem! Pg-ben jobban eláll és könnyebb is felhasználni! Lehet a vg-vel van a baj!

5 kedvelés

Örüløk hogy működik a dolog!!! Nyugodtan szellőztesd a bekevert cuccot is!!!

6 kedvelés

No, megvolt a szimat-teszt, és az enyém is “illatos”. Többször kevertem már belőle, és minden rendben volt vele. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én is jártam már így, de ahogy írták, szellőztettem és eltűnt a fura “szag”.
Legközelebb csak akkor rendelek majd alapot az említett oldalról, ha valami nagyon égetően kell onnan, bár belegondolva a Tobacco Dark Vaper levesüket nagyon komáltam, meg mást is, ebből rendelés lesz :smiley:

7 kedvelés