Nikotin beszerzés

Sziasztok!
Honnan érdemes most nikotinos alapot rendelni? (minőség, ár, gyorsaság, megbízhatóság).
Nem tudom lehet e nyilvánosan, vagy csak privátban erről beszélni…
Továbbá tanács, folyékony alaplét, vagy sót, vagy mit érdemes használni, ha én keverem itthon?
Segítséget előre is köszönöm.

4 kedvelés

Na ezt én sem tudom. Viszont az itt nyílt titok, hogy az eliquidvg.eu volt eddig a fő beszerzési forrásunk, majd annak az utódja, amióta az megszűnt. Pár helyen volt itt már itt emlegetve. Vagy írjam meg privátban? Úgy látom, nem is kell, mert a link egyenesen az utódcég lapjára irányít.

Nikotinos alap több oldalon is megtalálható abban szerintem nincs semmi titok

7 kedvelés

Csak egy a baj, hol a 12 vagy a 18mg-os!?? :crazy_face: :joy:

3 kedvelés

Igen, az eliquid-ről rendeltem én is eddig a 18mg-ost.
Az útód oldalon sokkal drágább, és ráadásul jó ideje az van kiírva hogy elfogyott…

2 kedvelés

Ez jónak tűnik, nem ismertem eddig. Rendeltetetk már innen?

4 kedvelés

18mg-osrt rendeltem eddig. átlagosan erős liquidet szoktam keverni. Látom már vannak sók is, meg boosterek stb, de nem tudom melyik helyettesíti a hagyományos nikotinos folyadéktot.

3 kedvelés

Amúgy Brunhilde MTL-t használok, eddig nagyon bevált a hagyományos nikotinos oldat.

2 kedvelés

Szerintem is annak tűnik de még csak aromát rendeltem onnan. Hátha valaki már igen, arra várok én is

5 kedvelés

Én ilyet rendeltem tőlük, és azt hígítom. https://aromamester.hu/base?product_id=150 Az alaplevet a cukrászdiszkontban veszem. Tudom, a Floravita árulja ugyanazt, de Szegeden csak bemegyek a diszkontba, és leveszem a polcról. Soltvadkert meg messze van innen. Postaköltséggel már drágább.

5 kedvelés

Kész alapok, itt néz szét @bagolyka!

https://juicyvape.hu/juicyvape-base/

5 kedvelés

Köszönöm a segítséget!

4 kedvelés

Sziasztok. Teljesen új vagyok ebben a témában, és a keverésben is. Eddig liquidhall-ról rendeltem alapot, és hozzá boostert amivel csináltam 9mg-os alapot. Olvasgattam a fórumot és böngésztem a netet. Így találtam pár érdekes cikket. Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek milyen ötlet lenne, ha liquidhall-ról rendelnék 2x 500ml 0mg-os alapot ( erről az oldalról rendelek majd porlasztót, és aromákat is). Az alaphoz pedig az aromamester.hu oldalról rendelnék nikotint, és így kevernék ki 9-10 mg-os alapot? Gazdaságosabban jönne ki így az alap, ha jól számolgattam. Minőségben is lenne olyan mint a liquidhall nikotinos alapja?
Köszönöm a válaszokat előre is.

https://aromamester.hu/base/nikotin-oldat-100ml

MTL-ban szívom a készüléket, és eddig 50 VG /50 PG alaphoz kevertem az ízt 11% arányban.

3 kedvelés

Szia! A Niki teljesen rendben van mestertől. Én alapból még mindíg Floravitát preferálom. Az egyetlen hely ahol ténylegesen bevizsgált pg-vg-t kapsz. Magyar hatóság által engedélyezett, tanúsítvánnyal ellátott!

5 kedvelés

Köszönöm a válaszod. Floravitán is néztem az alapokat. Ott is meglepően olcsón jönne ki, főleg 2 liter alap. Gondolom az nem olyan nagy probléma, ha magát az alapot is én keverem ki a megfelelő arányban, nem csak kimérem a már kész nullás alaphoz a nikotint. Egyik ismerősömnek fel is vetettem a floravita oldalt, de neki azok az alapok valamiért nem tetszettek. Ezért is tereltem vissza magam a már kész nullás alapra. Szívesen kipróbálnám a floravita oldalt is, ha úgy vélitek, hogy van olyan jó mint a liquidhallos.

aroma mesterről szoktam a nikotint venni 100mg pg set meg ugye a floravitás 0mg vg 0mg pg és igen olcsóbb is egyébként.:blush:olyan erősséget keveresz magadnak amilyet csak szeretnél evvel.Itt a keverde kiszámolja neked miből mennyi kell.:wink:

6 kedvelés

https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/
itt szoktam számolni mindent is ez alapján keverek mindig.:blush:

5 kedvelés

Köszi! Egyenlőre így számoltam, csak ez még a legelső 60 / 40 boosteres volt.

2 kedvelés

milyen arányban szeretnél keverni én pl 50/50 6mg szoktam csinálni de előtte csináltam 60vg 40pg 6mg osat de az 50/50 jobb szerintem​:blush:

3 kedvelés

Most 50-50 szívok, úgy hogy az aroma növeli valamennyivel a PG értéket. Azthiszem 45-55 körül jött ki így. 60-40 VG-PG vel igen sűrű volt a Liquid és hamar megégette a porlasztót. Szerintem ez az 50-50 teljesen jó. Vagy, ha valamivel magasabb a PG, mondjuk 40-60.

3 kedvelés