Nikotin só vagy booster

Sziasztok! Azt már tudom, hogy honnan érdemes jó alaplevet vásárolni elfogadható áron.
Viszont amit még nem sikerült meglelnem az a nikotin só vagy booster lelőhely.
Nem kell félreérteni. Ismerem a főbb webshopokat és jelenleg onnan is van a boosterem.
(L.city, vapeingug, liq.hall stb.)
Tud valaki ezektől olcsóbb de jó minőségű nikotin elérhetőséget?
(DL-ezek, mesh kazánnal így durván fogy a liquidem.)

4 kedvelés

Szerintem ha kész nikotinos alaplevet veszel, olcsóbban kijössz. Amúgy VG-t és PG-t nem okvetlenül az általad említett oldalakról tudsz beszerezni. Nagyobb gyógyszertárakba mindkét folyadék beszerezhető gyógyszeripari minőségben.

6 kedvelés

Szia, köszi, de igen azért írtam hogy az már megvan hogy honnan. (FV)
Van 3 liter nikotin mentes alaplevem, ezért sem vennék most bekevertet, illetve az új szabályozás miatt, a legtöbb oldal már úgy adja a “bekevertet” is, hogy adják hozzá a nik boostert is aztán öntsd össze magadnak. (pl liq city). Ezért nekem most csak nikotin kellene. Viszont abból sok.:slight_smile:

4 kedvelés

Hát annyihoz valóban sok kell:)

7 kedvelés

naigen… 1 hónapban el DL-ezek 2- 300 ml-t. 100 ML- be kell két 20 mg-os booster, szóval lehet hogy nem is veszek most sokat. … DE a LH-os tippet köszi. azért 20-db ot berendelek. :slight_smile:

3 kedvelés

Ezt próbáltad már? :slightly_smiling_face:

http://eliquidvg.eu/alapok/nikso/nikso-alap

1 kedvelés

Szia Kinga!
Még nem. :face_with_raised_eyebrow:
De jónak néz ki!
Köszi!! :slight_smile: :blush:

4 kedvelés

Szia. Szívesen. :blush: Pár ismerős már vette ezt a niksót, és egyik sem panaszkodott. Én a sima nikkes alaphoz ragaszkodom, így csak a beszámolók alapján tudom ajánlani. De állítólag jó, remélem neked is beválik. :wink:

5 kedvelés

Köszönöm, elovastam!

2 kedvelés

Szia!
Legolcsóbban jelen pillanatban úgy tudod kihozni ha megveszed a 36-os nicalapot és itt az oldalon a keverdébe belövöd a kívánt mennyiséget! Hozzáadod az általad beszerzett PG-VG-t! Az 1 literes 36-os alappal majd 1évig gőzölhetsz!

5 kedvelés

Szia! Köszi,
Csak az oldal hiányzott ehhez, de most már az is megvan.
Jó vape-elést mindenkinek!

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.