Nikotin booster rendelés

Sziasztok! Lassan közeledik az idő, hogy rendelni fogok. Keresgéltem itt az oldalon, de nem találtam a kérdésemre választ. Ami az lenne, hogy nikotin sót vagy nikotin boostert hány ml, mg-ot rendelhetek? Hogy van a szabályozás? Liquidhall-ról szeretnék rendelni majd tízes csomagban 10ml-es 20mg-os boostert. Ennyi mennyiség még elfogadott, vagy kevesebb? Köszönöm előre is a válaszokat!

5 kedvelés

Szia Ivett :slightly_smiling_face:

Ha jól tudom a kiszerelésre van szabály. Tehát ez a 20mg/ml, 10ml / flakon a plafon és ezért írják a Liquidhall -on is, hogy TPD kompatibilis mert ez a max nikotinkoncentráció és mennyiség ami egy boosterben lehet. A booster tulajdonképpen nikotinos alapfolyadék csak nagyobb kiszerelésben a jogszabály szerint nem árusítható ezért van kiporciózva. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszönöm Donát! Akkor ha jól értelmezem, nem lesz gond, ha 10 db-ot veszek belőle​:blush:

8 kedvelés

Szia Ivett! Nem lesz belőle gond! Nyugodtan rendelheted!

4 kedvelés

Köszi szépen!

4 kedvelés

Itt tudsz venni 100mg/ml-est is, jobban megéri mint a kicsikkel vacakolni, de a kész alapjaik is jók.
Plusz ott van a 10% kedvezmény és 7000Ft felett ingyenes a szállítás is. :slight_smile:
eliquidvg.eu

#nemreklám
#notsponsor

3 kedvelés

Köszi szépen! Néztem ezt az oldalt is, de most első körben kipróbálom a nic sót és ha nem jó, akkor innen rendelek lötyit​:grin:

1 kedvelés

Nincs mit! Ott is van niksó. :smiley:

1 kedvelés

Igen? Pedig kerestem​:joy: azt hiszem tüzetesebben kell átvizsgálnom!

1 kedvelés

Én is onnan szoktam venni, igaz nem 10-et…hanem 40-et :grin: De lehet áttérek a floravitás alapra és antitpd-ről rendelek 100-es nicet és keverek magamnak egy lavor 20-as boostert. :rofl:

3 kedvelés

Írtam privátban.

1 kedvelés

Most kis dózisokban fogok próbálkozni! Tényleg, ha nem szeretnék torok kaparást, akkor milyen pg/vg arányt keverjek? Ezért is a nic só.

2 kedvelés

Passz, én szeretem, ha karcos vagy csíp. :grin:

3 kedvelés

Szuper, akkor ezzel kezdem! Megsporoltal nekem egy kört :sweat_smile:

1 kedvelés

Szia @Ivett
Végülis nem igazán derült ki,ha jól emlékszem,hogy milyen tankban akarod ezt használni,mert pl vannak olyan tankok főleg mtl amik nem komálják a vg töbletes liquidet és ha hozzá adom,hogy jön a hűvösebb idő lehet nem mindegy milyen arányban fogsz keverni,elnézést csak egy pici gondolat volt a részemről​:thinking:

4 kedvelés

Szia! Igen elvileg megvan a szett, gyakorlatilag még nincs​:sweat_smile: Na szóval eleaf GS tank lesz kezdetnek. Igen olvastam hogy a hideget rosszul viselik.

1 kedvelés

Akkor 50/50 vg pg lessz a te barátod vele​:+1:

3 kedvelés

Köszi Szilárd! Akkor olyat is keverek, mert az már megvan és pont 50/50 rendeltem anno​:grinning:

1 kedvelés

Gs vagy Gs Air,mert a sima Gs sztem bírja a 70/30 at is a Gs Air már kevésbé?

2 kedvelés

Ah értem, jó tudni! Nekem lesz sima GS, de lehet akkor a lányomnak is azt nézek :sweat_smile:

4 kedvelés