Leves nikotin erősség

Sziasztok!
Berendeltem új ízeket, ezáltal nyilván be is kevertem őket hadd érjenek össze.
A helyzet a következő
Nem csináltam semmit se másképp, de a kipróbált két íznél, annyira torkon üt a nikotin, hogy eszméletlen.
Eddig is 12mg erősre kevertem a levest (nekem meg páromnak), de ilyet még ezelőtt nem éreztünk.
Az alany egy GREEDY BEAR - CHUBBY CHEESECAKE és egy CALL OF VAPE - ASSAULT.
Mindkettőt egy Geekvape L200 kitből szívjuk (zeus sub ohm tankkal), 70/30 vg-pg arányban.
Eddig is ilyenre kevertem, 12mg-ra, 70/30ra, de ez most ténylegesen durva, nem mondom hogy szívhatatlan, de nem is fog így fogyni annyira.
Esetleg ez ellen lehet tenni valamit? Értem én ezalatt, hogy “elvenni” a nikotinból valami módon?
Gondolom ha hígítom még pg+vg-vel, akkor a nikotin tartalom is kevesebb lenne, de az ízből mennyire veszne el?

12mg, masszív dl? :astonished: Annak kell is ütni.
Vsz. mire felhigítod, jó erős ízvesztés is lesz sajnos

3 kedvelés

Először is örülj hogy élsz . Másodszor persze vesz el az erőből ha higítod de az ízből is .

3 kedvelés

Ohh értem, akkor az sok egy dl-nek?
Csak azért nem értettem, mert az előző Dozzy legends egyik dohányos-karamell és egy vaníliás-kekszes ízének ugyanígy kevertem be, és akkor nem volt még fele ekkora ütése sem

A dozzy egy 100ml sorthfill amibe még max 20ml megy . Ha azt nézzem hogy boosterből 2 megy bele az 6mg /ml . Ugye ?

3 kedvelés

100mg/ml-es nikotint vásároltam, azzal kevertem fel, az itteni kalkulátor segítségével 12mg-ra.

A 12-est még MTL-ben is megérzem, pedig én bírom… DL-be 6-ost szívok, és ezt se nagyon bírja senki a környezetemben :smiley:

3 kedvelés

Most raktam le párommal az analógot, ezért gondoltam hogy kezdünk erősebb nikotintartalommal, akkor úgy tűnik, inkább vegyek visszább legközelebbi keverésnél

Oksa és mit mondott akkor a kalkulátor mennyi ml kell bele ? :thinking: (12ml)

2 kedvelés

Akkor rosszul használtam a kalkulátort, 14.4ml-t írtam fel magamnak (abból csak 14et raktam bele, akkor nyílván ezért is érzem erősebbnek sokkal)

Nem kötözködök nehogy azt hidd csak azért nem szeretném ha padlót fogjatok . Dl aránylag erősseben szívódik fel a nikotin mint mtl ben. Ezért kevesebb is kell belőle . Nyalka hártya vagy a tüdő a nagyobb ? Ugye melyik felületen csapódik le több értelem szerűen

3 kedvelés

Rendben, értem most már, hogy elmagyaráztad.
Nem veszem kötözködésnek, segítségért jöttem, és azt szerencsémre meg is adjátok
Akkor gondolom, ennek így kakaó, elvenni ízvesztés nélkül nem nagyon fogok tudni, igaz? (Még szerencse hogy elfogyott a nikotin és még 2 másik bekeverésre váró lötyi van)

Higíthatod mentes alappal amihez adsz hozzá %ban megfelelő aromat is és akkor nincs ízvesztés. Pl 100ml eper ami 14mg/ml ahoz adsz még 100ml nic mentes epret az íz marad a nic feleződik . Arány függő . Ezhez is van kalkulátor

3 kedvelés

Akkor inkább rendelnem kéne mégegyszer ugyan ilyen ízt, összelöttyinteni a kettőt, és akkor lényegében minden marad, csak a nic feleannyi?

Dl max a 7mg/ml és már az is karcos ha nem valami gyümölcsöst szívsz

2 kedvelés

Stop Motion Yes GIF by Mouse

2 kedvelés

Rendben, köszi, azért céloztunk ennyire fel nikotinba, mert mi rengeteget cigarettáztunk a házidohány féléből, és félő volt, hogy ez után még kívánni fogjuk a nikotint, hogy gyenge lenne, de akkor úgy tűnik nem

Azért kell az elhatározás is de szerintem egy jó leves után csak köpköd az ember egy bűzrúd miatt :face_vomiting:

4 kedvelés

az ugyanannyi pg/vg-t is add hozzá az aromához ahogy előtte…ergo, csak a nic maradjon ki. Ezt összeöntve már 6,5mg körüli lesz a dupla adagod.

3 kedvelés

Igen igen, úgy gondoltam, köszi a segítséget neked is! :slight_smile: