Alaplé gondok

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Alaplé gondom van.120ml folyadékot 70vg/30pg szoktam csináltam.Több fajta csak gyümölcs ízekkel. A gondom 2-3hét után nagyon kesernyés,csípős lesz a liquid,az összes.48 óra gépi keverés után 1hét pihenő majd elkezdem használni brunhilde mtl,zeus rta,fat rabbit, kazánokkal.Probáltam the liquidal oldalon vett nikotinnal.Először 6mg-os majd 8-as lett mert mindig elkellett szívnom 1-2 cigit nikotin miatt.Flavor oldalról szoktam az alaplevet venni.Lehet a nikotin hibája a 2-3 után inkább kiönteném a lefolyoba.Az utolsó aromák dinnerlady,mamam rushia,solub,innoware. .0.22 ohm 55watton használom a kazánokat.Brunhilde 0.84 ohm 15watt.A legnagyobb csípősség főleg az mtl-nél jön eĺő, de dl-nél is megvan…Okozhat ilyet a nikotin?Vagy vegyek nikotin sót?Köszönöm

2 kedvelés

Levegőztetés nem használt? Elvileg a 6-os, 8-as pedig nem kéne csípnie. Lehet nem jó a nick. Bár én adnék egy eselyt még neki, kb 3 hónap, most lett jobb a csípős rossz nickkel bekevert levesem.

4 kedvelés

Az egy kicsit kevés neki. A 0.84-nek az a 15 watt.

2 kedvelés

Lehet alaplé gond is. A nikotin so valamivel lágyabb mint a nikotin… Vagyis ha 6os niksot használsz, az valamivel lágyabb érzést ad mint a 6os sima nikotin…
Az erlelesnek is nagy szerepe van bizonyos aromaknal.
.

1 kedvelés

Milyen sót tudtok ajánlani?The liquidaltól veszem mindig.Elvileg azt írják töltsem fel alaplével majd használható.Ha a kupakot nem raktam rá olyan mintha gázosodna.Az alja folyadékos lesz 1 nap után.

1 kedvelés

Az a 2-3 hét bőven elegendő. Max 1 hét - 10 nap után kell új tekerés…(van aki szinte naponta újra teker)… Az a 2-3 hét, az sok. Főleg ha dohányos ízeket szivsz., akkor meg pláne… H sok.

A kevert leveseket naponta kell razogatni 4-5 percig. És aztán levenni a kupakot egy pár percre, ezzel is elosegitve az érlelést…:smiling_face:

1 kedvelés

Szia! Niksobol en az ultrabio 70/30 es a zap! Niksojat hasznalom. Ezekkel semmi problemam nem volt eddig soha. Eloszor en is rendes nikotinnal kevertem es nekem is volt ilyen csipos problemam.

1 kedvelés

Üdv. @Kocsis_Jozsef Találsz egy videót a You Tube- on : " Huszi és a csípős liquid." Nézd meg, hátha segít!

2 kedvelés