Nikotin elhagyása - Kinek mi a tapasztalata?

Hasonló cipőben jártam, csak korábban döntöttem a nic elhagyása mellett. 12-vel kezdtem, aztán sokáig 6 aztán még több ideig 3-as. Bár 6-ról háromra az átállás együtt történt MTL-ről DL-re váltással.

Személyes tapasztalatom az volt, hogy fokozatosan próbáltam letenni, és 3-ról 1-esre nagyon nehéz volt át állni. Persze, kettő között voltak kettes meg másfeles keverések, de azt vettem észre, hogy rengeteget van a számba a cigi és elszívom ugyan azt a nic mennyiséget, csak 2-3x annyi liquid fogyása árán.
Lényeg a lényeg, oda kellett figyelnem magamra, hogy ne szívjam folyamatosan. És szépen lassan visszaálltam a régi mennyiségre liquid fogyás téren.

1-est sose hagytam el.
Megpróbáltam a 0-ásat, és lehet, hogy csak a fizikai függőség beszélt belőlem, de az a pici plusz TH nagyon hiányzott a 0-ásból, ami még az 1-esben érezhető.

Betegség és egyéb okok miatt már többször is volt, hogy egy-egy hétig egy slukkot sem szívtam, szóval igazán erős függőnek már nem mondanám magam. Elhagyhatnám egyik napról a másikra. Egyszerűen szeretem szerelgetni, felhőket eregetni, DIY liquid recepteket kevergetni…

más szóval a lelki függőség még bőven a kezembe tartja az e-cigit, de a nic függőségtől (fizikális függőség) sikeresen megszabadultam.

5 kedvelés