Nikotin beszerzés

az 50/50 szerintem jo lenne neked poriba vagy igen lehet még a 60pg 40vg próbálni mondjuk én rta ba keverek 50/50 eset.

3 kedvelés

mondjuk 10% ban 100ml levesed így lesz ami 50/50 es és 9mg nikotinos

4 kedvelés

Köszönöm!
Következőre akkor megpróbálkozom a floravita alappal, és az aromamesteres nikotinnal. Majd kipróbálok 100 ml 50-50, 40-60, 9 és 10 mg alapot. :slight_smile: Már csak az ízekkel leszek bajban, mert ez a big mouth nekem annyira nem ízlik, van egy furcsa savanykás utóíze eddig 5/4-nek. Következő Dampflion, Dinner Lady, és Journey lesz.

4 kedvelés

Dampflion, Dinner Lady, és Journey ezek jó aromak nagyon a bigh mouth aromakat nem veszem sem a solub aromakat​:grin:ja meg a chill pill vagy miket sem veszem.

4 kedvelés

Nekem sikerült pont úgy kezdeni, hogy mtl-hez sűrű lett a liquidem, 3 nap alatt beégett a porlasztó. Illetve 12%-ban kevertem a big mouth dinnyés ízét, ami első 4 napban szívható is volt. Majd beért és savanyú lett. Savanyú dinnyét még nem ettem. :smiley: gondoltam vegyítem a kokuszossal, ami annyira nem is volt rossz ízű, csak réz színe lett, így szedhettem ki a gyémántokat a porlasztóbol. Viccet félre téve összekevertem a két ízt, hátha csoda történik. :smiley: A wc szerette. Aztán másnap rendeltem másik alapot és más ízeket. Szintén big mouth, és volt egy Chill Pill is. Valahogy ezek sem az igaziak. El lehet szívni, de nincs meg az az ízélmény amit várnék. Úgyhogy következőre jönnek a drágább aromák. Ahogy olvasgattam ez egy ilyen hobby. Majd nekem is sikerül olyanokat találnom amik tetszenek.

3 kedvelés

oxygain.sk

2 kedvelés