Ni 80 huzal help

Áh így már világos .D köszönöm. TFV 18 smok amit arcfox-hoz adtak és ahhoz vettem az RBA-t amit külön lehetett kapni.RTA még nem volt kezemben meg rda sem. Csak RDTA :smiley: de lehet hogy ez a RBA ezzel tankal nem is jó építésre, csak gondoltam legyen már valami haszna .D

2 kedvelés

Rég rossz ha nem stabil az ellenállás. :sweat_smile:

A videóban egy RDA van amít épít az úriember. A tekerések elhelyezése teljesen rendben van. Régebben ez volt a menő manapság a “postless deck a menő” nem az oszlop építés.

Az RDA is jó ha pl squonk modon van vagy pl sűrűn kell vattázni íztesztelések miatt.
Én single RTA párti vagyok és voltam.
Augvape Intake single DL/RDL RTA gazdát keres - Adok-Veszek / Felújítható Tankok - Vaperina

2 kedvelés

Fehér Tamás ? :smiley:

2 kedvelés

Mi okozhatja a nem stabil ellenállást ?

A Profile RDTA-t ha szeretnéd át tudod alakítani RDA-ra a hozzá adott kiegészítőkkel.

2 kedvelés

Sorteal-t nem ismertem köszönöm ! :smiley:

Kár hogy nem hamarabb ismertem meg ezt a világot :smiley: annyi az infó , hogy elveszek köztük :smiley:

3 kedvelés

Térjünk vissza rá 5. ike után ha megjött a fizum :smiley:

2 kedvelés

Lehet anyaghiba miatt ugrál. De a közvetlen csatlakozás mindig pontosabb eredményt ad vissza itt viszont egy porlasztós építős öszvér.

Ám ha szeretnél még kisérletezni én megépíteném a egy tekercsesként.

Elméletileg így is jól működik csak kell bele egy 4mm átmérőjű tekercs.

Egy dual tank single-ként építve sosem lesz olyan jó mint egy single tank…akkor sem ha bazinagy 4mm-es coilt tesznek bele…szerintem

3 kedvelés

Valahogy nem értem ezt az egészet… esetleg javítsatok ki, ha tévedek… Miért kell neked az a 70 watt, mindenáron? Ha ugyanazt az élményt eléred vele 30-40 watton is…:thinking:
Az a tény, hogy 70 watt, azzal csak jobban gyilkolod az akkukat, még akkor is, ha single 21700-ast használsz…
A másik dolog, amint azt irtad is, h könnyen dryhit a vége… ez szerintem 90% vattázási probléma lesz. Valószínűleg tömve van benne a vatta, mert (csak egy tipp) ha tul sok benne a vatta, akkor nem tud elegendő levest felszívni, igy hamar beég…

3 kedvelés

Köszönöm !

1 kedvelés

Na áll még az ajánlat az alien tekercsel ? :smiley: Hogy tudnánk lebonyolítani?Véletlen sem Budapesti vagy igaz ? :smiley:

Írtam chat-en