"Mit tesz a vaping a testtel"

2 kedvelés

Szia Atis. :blush: Újat nem mondott, de mindenképp érdekes, mert legalább azt felvázolta, hogy a 2020-ban történt halálesetek amiket az E vitamin acetát okozott az hogyan hat a testre. Csak kár, hogy Ő is azt mondja, hogy az e-cigiben van E vitamin acetát, holott nincs! És az is sajnálatos, hogy Ő is mint kapudrog a dohányzás felé utal az e-cigire… :confused: Ez egy szponzorált videó, ha nem mondja is kiderült volna a félretájékoztatás miatt. Ennek ellenére én nagyon érdekesnek találtam. :slight_smile:

1 kedvelés

Kézcsók Kinga ! :slight_smile:

Pontosan ezért került az off-topikba, nevetséges amit művelnek az e-cigaretta ellehetetlenítése terén.

Gyanús volt, hogy macskakörömbe tetted. :thinking: Először végigfutott az agyamon, hogy le kéne fordítani, de nem szeretnék senkit félretájékoztatni. :smiley: A bácsi szerint aki doktorosat játszik ugyanis minden e-cigis így fogja végezni. Nevetséges…

Csak abba gondoljunk bele, aki laikus a témával kapcsolatban, az mit gondol , netalán készpénznek is veszi.
Felháborító számomra.

3 kedvelés

Discordon is ez a téma…szokásos, elkezdett vépelni a lány és jujj, most kórházba került.

Persze valami illegál szart szívott…

Mindeközben:

1 kedvelés

Én azt vettem észre, hogy mindent készpénznek vesznek amire nincs rálátásuk az embereknek. :thinking: De remélem egyszer elmondhatom, hogy tévedek ezzel kapcsolatban.

Ezek miatta az esetek miatt már anno is találtam cáfolatot, de ezt még nem látta, amit linkeltél, köszönjük. :slight_smile: Én mindenképp elolvasom. :heart:

Ha érdekel, itt az enyém. :slight_smile:

3 kedvelés

Szia Atis :slightly_smiling_face:

Régebben volt az ilyenek ellen egy kezdeményezésünk, illetve lett volna, de akkor sem élvezhettük a Közösség támogatását sajnos. Így nem lett belőle semmi. Kár, pedig lehet már valamelyest fordult volna a kocka ez ügyben.

Érdekes, akkor én miért nem haldoklom,pedig éjjel-nappal szívom? Majd egyszer hirtelen az utcán hanyatt fogok esni? Az megtörténik akkor is, ha rám esik egy balkon, vagy szívinfarktust kapok. Nálam sokkal fiatalabbak, akik soha nem dohányoztak, meghaltak már szívinfarktusban, vagy agyvérzésben. Értendő ez a vépelésre is.

1 kedvelés