Neten rendel eliqvid kevergetés kavargatás

Halika, mostanába kísérletezgettem a már alapból bekevert Eliq kevergetéssel, és most nagyon be jött egy pár kombó!

A lényegre is térek, szeretném a 30-70-es liqvidemet 50-50-re hígítani, mert a jelenlegi “MOTI - Play POD”-om nem szívleli a nagyon sűrű liqvideket.

Így felvázoltam magamnak egy eléggé egyszerű képletetet, és hogy ez működhetne e.

A képben felvázolom a képletet, de kérlek ne beefeljetek, kolis vagyok(egyetemista), aztan valahová fel kellett ragasszam amielőtt elhagyom :smiley:

Igen valahogy így. Kicsit meg kavar itt ott N0 , N3 , N2O. :sweat_smile: Nitro mit keres benne .
Használd a liquid vegyítőt .
https://diy.vaperina.cc/

3 kedvelés

Itt a nikotinra gondolok, mert szobatársaimmal közös a cuccli. aztán nem annyira bírját a témát, ezért az alaplé az 0%-os :smiley:

Annyi, hogy a ~10 % aromát - ami általában PG-ben van oldva - még számold hozzá. Szerintem a nikis alaplevet hozd ki 60VG 40PG -re, így mikor belemegy az aroma, 50/50 lesz a vége.

1 kedvelés

Már előre ízesített liqvidet keverek össze, hogy ne kelljen érlelni hetekig

Értem. Viszont ha előre bekevert ízesített alapot hígítasz, akkor ízvesztés lép fel.

2 kedvelés

Igen, sajnos ez benne van a pakliba, de így nem kell hetekig érlelni, és jobb ötletem sincsen :confused:

A liquid keverő jelentősen csökkentheti az érési időt. Nekem nincs, de jók a tapasztalatok.

2 kedvelés

Valószínűleg csökkentené, de sajnos ilyen célokra nincs 25k :confused:

Ezt a megoldást tudom ajánlani keverőgép olcsó 1-2 eFt-ból kijön. Nekem évek óta elkészült és szerintem nagyszerű. http://weblaboratorium.hu/2016/06/26/magneses-kevero-keszitese-hazilag/

Úgyan mán egy egyszerü capuccino kis kézimixer megoldja miért komplikáljátok túl? :grin:Aszt meg úgysem tudja megoldani sőt senki sem hogy ne veszitcsen az iz intenzitásából! Mivel ahoz modositaniia kellene a pg-vg arányokat!

A keverőgépnek az a lényege hogy lassan keverjen max 40 fokon…….nem összepancsolja mint a mixer :smiling_face:

2 kedvelés

Van olyan is ami szabályozható sebeségü no de a 40 fok is megoldható! :wink: :grin:

Értem.
Ki hogy :man_shrugging:

Igy van! Ki hogyan ez csak egy egszerü javaslat! A melegitést meg megoldja egy akváriumból kimustrált vizmelegitő azok automata szabályzásúak! Melegitő a vizbe 40 fokra állitval abba a flakon (liquid) és hajrá… :man_shrugging: bárem én igy csinálom egyszerü mind a pofon!

Szerencsére én nem így csináltam,inkább vettem egyet ami tutira azt csinálja amit kell :smiling_face:

Én is láttam mán pár házilag barkácsolt készüléket én azokban nem biznák no aszt sem mondom hogy az enyém jaj de jó de ideglenesen megteszi! De ha neked sikerült valami gyárihoz hozzájútnod megkőszőném ha megosztanád a linket ahonén rendelted.

Tudom,drága :grin: de mi olcsó?

2 kedvelés

én itt csináltattam egy egyedi 2 férőhelyes gépet… :grin:

Tudod az én keverő gépem se olcsó se mobilis :sweat_smile::joy:
Lassan úgy is itt a dögmeleg akkor még már nem szarakodik az ember :sweat_smile: