Elvetemült ötletelgetés

Hali!

Ma délután leültem, és kevergettem kicsit. Miközben a 6 üvegcsényi levesem rázogattam, elgondolkodtam az élet nagy dolgain, illetve azon, hogy hogyan lehetne egyszerűsíteni a folyamatot. Keverőgépre egyelőre nem szeretnék beruházni, egyszerűen nem érné meg, mert 3-5 havonta ha keverek. Viszont sok bolondság is megfordult a fejemben, többek között az a kis, elemes tejhabosító. A rázogatást talán ki tudná váltani, ha egy pár percre beleállítanám az üvegbe. Vagy ez nagyon elvetemült? Esetleg tudtok olyan megoldásokat, amik kicsit megkönnyítik ezt a rázogatós-kevergetős dolgot?

Köszi :smiley:

1 kedvelés

Olyan kell ami lassabban forog. Ha van olyan akkus fúród ami tud lassan forogni (nem tudom létezik e, csak láttam videón valakinél) akkor arra ráerősítve működhet. Én anno a mosógépes trükkel próbálkoztam. Persze jó alaposan körbe kell szigszalagozni a flaska kukapjánál. Bedobtam egy 40 fokos mosásba a ruhák mellé. Jót tett neki, de ez bizonyos koncentrátumoknak ma már kevés.

Szerk.: Azért kell, hogy lassan forogjon, mert úgy nem préselődik neki a liquid a flaska falához. Ezért volt jó a mosógépes trükk. :sweat_smile:

6 kedvelés

illatra milyen volt utánna a flaska​:grin::sweat_smile:coccolino lett?:grin::grinning:

2 kedvelés

Hát max egy gyorskötegelőt csak épphogy ráhúzok a fúró ravaszára, és nem fog olyan gyorsan forogni, és még fogni sem kell. :joy:

5 kedvelés

Silant használok. A flaska kívül illatos lett, az igaz. :sweat_smile: De a liquid jó lett. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez egyébként miért fontos? :sweat_smile:

1 kedvelés

Ha oda préselődik a flaska falához akkor nem keveredik, kB mintha nem csinálnál semmit vele.

2 kedvelés

amugy én nem variálok ennyit ezen​:grinning:össze keverem le rakom és várok néha néha fel le megmozgatom annyi​:grin:aztán majd beérik idővel

7 kedvelés

8 év kellett, hogy eljussak erre a szintre. :sweat_smile: Már a nikotin miatt nem kell nekem :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ja értem, most esett le mire is gondoltál. Köszi :sweat_smile:

2 kedvelés

Miért kell a kevergetés?
Én csak kiszámolom mennyi pg, vg és nikotin kell bele és hozzáadom az aromához.
Két hét és a legtöbb liquid tökéletes állapotban szívható

1 kedvelés

Keringenek olyan történetek , hogy keverve akár géppel előjön a rejtett ambrózia a levesekből.
Kinga írt is egy remek szösszenetett ezzel kapcsolatban .
Én részemről nagyon szeretnék egy gépet , de addig marad a rázogatás , és a szellőztetés .

3 kedvelés

Évekig nem volt gépem aztán vettem évekig használtam nem rossz most megint vagy 2-3éve nem használom.Igy is jó és úgy is jó inkább az érésiidőt kell betartani dohányost szívok 40nap-ig ne piszkáld persze frissen meg kostólás után. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Akkor nekem könnyű dolgom lesz. Oda erositem a kamion kerekéhez és egy napig foroghat… És ha épp forgalmi dugóba kerulnék akkor a, meg jobb lenne nekiel mert úgy lassabban forogna… :grin::grin::grin:

2 kedvelés

1000km alatt beérik. :grin:

1 kedvelés