Nem vagyok fáradékony, jót alszom és jól is kelek!

Itt olvashatod András sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok, András vagyok!
34-éves vagyok és általános iskola 7.-ik osztálya óta dohányoztam. Leszokásom elhatározása 7 évre nyúlik vissza amikor még az Ego (ceruza) szettek voltak piacon, még a béke idejében. :slight_smile: Akkor próbálkoztam vele először sikeres 1,5 hónap után visszatértem az analógra. Új munkahely, stresszesebb életvitel lett jellemző, így kevésnek bizonyult az akaraterőm. Teltek az évek, az állóképességem romlott, a légzés is nehezebb volt a lépcsőzésről nem is beszélve! Napi 1-1,5 doboz ment el kék Philip Morrisból. Mellette néha néha ment az E-is 9-es nikotinnal.

Az igazi elhatározást fiam születése hozta meg de az első hetek (akiknek van gyereke bizonyára tudja) nem úgy alakultak ahogy azt az előző életében elgondolja az ember, így még mindig az analógot szívtam. Nem sokra rá elvesztettem egy igen közelálló hozzátartozót. Rákban halt meg, valószínűleg a dohányzás súlyosbította a dolgokat. Ekkor ültem le magammal, és jöttem rá arra hogy szeretném látni ahogy a gyermekem felnő, ehhez viszont lépéseket kell tennem.

2019.március 22.-én letettem az analógot és azóta csak E-t használok. A dobozban maradt 3 szál, azóta is ott van az ablakban. Dobozon rajta a dátum! 12-es erősséggel kezdtem és szépen leépítettem a mai napra, 6-3 között váltogatom. Az eszközöket heti rendszerességgel cserélgetem,de ennyi bőven belefér!

Élettani hatások:
Sokkal jobb légzés, az ízek, illatok visszatértek (a kellemetleneket is jobban érzem pl. a cigarettát) a 4. emeletre felfutni sem jelent problémát,pedig nem sportolok.Nem vagyok fáradékony, jót alszom és jól is kelek! Nincsenek reggeli köhögések és néhány napja megtapasztaltam egy náthát is, az elsőt mióta E-t használok… nincs felköhögött barna trutyi és sokkal hamarabb kilábaltam belőle! Eddig elhúzódott sokáig de most ez más volt! Eddig akivel erről tudtam érdemben, normálisan, nem tudományos alapon beszélni, és kipróbáltatni az azóta is használja! A cél az hogy kiváltsuk, és szépen lassan ezt is elhagyjuk!
Ez az én sztorim! Köszönöm hogy leírhattam, és elolvastátok!

A történetet beküldte :

András


Borítókép: thetrentonline.com