Anonim Vaper! Így javult meg teljesen a közérzetem

Itt olvashatod egy Vaper sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A beküldő kérte, hogy anonim maradhasson!

Emlékszem, amikor rászoktam a cigire, egészen fiatalon nyomták a számba. Akkor kezdtem sokat köhögni. Futásnál, biciklizésnél fulladtam, reggel pedig rosszul keltem és nem azért, mert keveset vagy túl sokat aludtam. A cigiről átszoktam a pipára, azután a szivarra is. Ez valamennyivel jobb volt, elvégre kevésbé kerülnek a vegyszerrel átitatott dohánylevelekből adódó anyagok a szervezetembe, amik erősebb függőséget okoznak, mint maga a nikotin. Ettől az egyetlen pozitív dologtól eltekintve szájrák könnyen kialakulhat ezeknél és a fogakat is rontja. De persze az analóg cigarettára is igaz ez, csupán az a gégét és a tüdőt is szétszedi. Bár ezek ellenére sosem szoktam rá annyira, hogy napi egy szál vagy rosszabb esetben napi egy doboz cigarettát elszívjak. Igaz, ehhez hozzátett, hogy körülöttem mindenki dohányos és nem akartam beállni a birkasorba. Viszont gyakori alkalmanként elővettem a pipát vagy a szivart.

A gőzölést akkor kezdtem, amikor kipróbáltam a vizipipát ásványi kövekkel. Viszont nem használtam sokat és visszaváltottam a szivarra és a pipára.

Pár hónapja megláttam youtube-on egy Smok nord bemutatót. Megtetszett, megrendeltem és elkezdtem használni egy erős nikotin tartalmú e-liquidel. Könnyen átszoktam. Ezután tovább bírtam futni, kevésbé fulladtam, könnyebben kaptam levegőt. Tisztább fejjel keltem reggel is. Azóta leszoktam a vapelésről is. Ez annak volt köszönhető, hogy könnyen csökkenteni tudtam a nikotin mennyiséget, elvégre e-liquidet keverni nem nehéz. Így javult meg teljesen a közérzetem.

Tehát, aki szívni akarja az analóg cigit, az szívja úgy, ahogy tetszik neki, de aki le akar szokni ne valami hasznavehetetlen és értéktelen pénznyelő módszerekkel szúrják már ki a szemét (mint pl.: nikotin tapasz ). Szerencsére nem találkoztam még olyan birkaagyúval, aki a cikkeket és a híradót szentírásként kezeli, így nem kerültem konfliktusba, csak azért mert e-cigiztem. Bár tudom sok van belőle.

Összegezve: Kipróbáltam a legtöbb dolgot, ami füstöl és gőzöl, de ha nem kezdtem volna el e-cigizni, talán még most is szívnám a rákot okozó szálakat és pipatöméseket. Szóval köszönöm azoknak, akik megismertették velem az e-cigit.

A történetet beküldte :

Ismeretlen Vaper


Borítókép: myzeo.com