Nem szellőzik az akku 🤔

Sziasztok az mennyire számít ha van egy mod név szerint a Lost vape thelema solo, de Fehér Tomi ma rakott ki róla egy bemutató videót és ki hangsúlyozta a negatívum a kelléken az hogy nincs rajta akku szellőző nyilás :frowning::thinking: ez mennyire baj?

4 kedvelés

Amig nem robban nem baj de nem ártana ha lenne és lefelé nem oldalra és nem felfelé.

5 kedvelés

Az IP68 as besorolású vízálló készülékeken aegis max vagy solo vagy sorolhatnám az aegis családot egyiken sincs lyuk a vízállóság miatt. Viszont az elektronika a nagyobb hibákat kivédi (zárlat) ! A kisebb vagyis a legnagyobb gondok :slight_smile: (mivel a készülék engedi) a nem megfelelő akkuhasználat egy zárlat közeli tekerésnél lehet (0,2 ohm), de az a felhasználó hibája !
Ui. Fehér Tomit meg inkább hagyjuk… :rofl:

12 kedvelés

Így igaz
Meg nem hiszem hogy annyira melegedne az akkumulátor, Illetve ha jól tudom a mágneses akkufedél is alumínium, vagy alumínium ötvözet ami nagyon jó hővezető.

7 kedvelés

Ha most vennék modot tuti ő lenne az amúgy

4 kedvelés

Nem tudtam,hogy ilyen pontos illesztéssel dolgoznak… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Thelemám van, nem solóm az igaz. :grin: Semmi de semmi gond nincs az akku melegedésével, pedig láncslukkolni szoktam. A Therionom talán egy kicsit jobban is melegedett, mint ez. Szóval no para! :slight_smile:

6 kedvelés

Nem kell mindent elhinni Fehér Tominak sem. :slightly_smiling_face: A modban van túlmelegedés védelem. De még DL-el sem tudod működésre bírni azt a védelmi funkciót, mert nem vesz ki annyit az akkuból, hogy úgy meghúzza, hogy felforrósodjon. Ne aggódj! Az én modjaimon egyiken sincs szellőzőnyílás. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Meg nyugtattatok :grin::v: köszönöm a sok választ

5 kedvelés

Akkor mostmár rendelhetjük a Solot​:joy:Nekem és sógornak a piros kell​:wink:
Csak sajna nekem még kb.3 lehetséges választás van mellette​:cry:

1 kedvelés

Ne is mond már bele fajdult a fejem annyit gondolkodok milyen mod kéne :sweat_smile:

3 kedvelés

Megnéztem az említett videót
Ugyan ezt mondta a Tamás is ami itt elhangzott, és az alsó akku szellőzést csak megemlítette kontraként, ha esetleg valakinek hiányozna a modról.
A videó alapján bennem fel sem merült hogy ez negatívum lenne, vagy hogy ez hosszú távon problémát jelentene

2 kedvelés

Köszönöm :grin::v:

1 kedvelés

Már nem tudom követni,mert több témánál is beszéltünk​:wink:Vettél végül Solo-t?

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.