Nyári időszakban megoldás

Sziasztok! Lehet hülye kérdés de nagy melegben, strandon hová teszitek a kütyüt, hogy ne melegedjen fel? Kiveszitek az akksit belőle olyankor és csak használatkor teszitek bele pl? :woman_shrugging:

3 kedvelés

Szia @Gyongyike :blush:

A modokban van szigetelés, ami megvédi az akkut a hőtől, és minket is, az akku hőjétől. Így én nem szoktam kivenni nyáron, de nem árt árnyékos helyre tenni. De az biztos, hogy le nem takarnám. :thinking:

1 kedvelés

szia @Gyongyike
én egy kis táskába tartottam a strandon és árnyékos helyre pakoltam le a cuccokat. :slight_smile: szia @Vaperina_Kinga :slight_smile: hát sajnos nem mindegyik modban van védelem én pl egy teslacigs punk220w-t használok. :smiley:

Én a héten az öltöző szekrénybe, de ma kipróbáltam a zsebbe verziót…hát nem igazán bírta a termál vizet. :thinking: Azt hiszem az első megoldás volt a helyes. :grin:

1 kedvelés

Látom DL-ben tolod. :slightly_smiling_face: Akkor persze, hogy jobban melegszik, de az akku valós hőlyét nem igazán fogod érezni. :slightly_smiling_face: Tesla-t is szedtem már szét, egy műanyag borítás véd. Pontosabban műanyagra hasonlít, de a hő kb 70%-át biztosan elnyeli. De ez használat függő is. Én max 20 wattig megyek már csak, hidegek a modjaim. 45 wattnál már éreztem én is azért, no meg a 3 akkus Wismec-el. :sweat_smile:

igen egy teslacigs egy vapefly kriemhild kazánnal 70w-on :smiley: itt csak a külső plexi van mint fedlap a két oldalán és látni az egyik aksit is.

Itt tisztán látszik. :slightly_smiling_face:

már nem nagyon figyelem a belsejét aksicsere közben :sweat_smile: de most megnéztem :slight_smile:kicsit megtévesztő hogy az oldalán látszik az egyik aksi egy része :grin:

1 kedvelés

Mi a helyzet pod-moddal? Pl drag x ben nemtudom van e? :thinking:

Ugyanúgy műanyag veszi körül az akkut a modon belül, a beépítettet is. Szerintem nem lesz több problémád egy poddal mint egy szettel. :slightly_smiling_face:

A tűző napon védtelenül semmiképp nem hagynám, mert úgy járna mint a gáz-öngyújtóm a kis fekete kézitáskámban. Egyszerűen csak szétdurrant, a gáz elment belőle. Árnyékot kell keresni neki, vagy legalább egy jól kicsavart nedves törülközőt ráteríteni. A készülékek nem igazán vízállók. Még azok sem, amelyiknél rá van írva, hogy az. Ha máshol nem, a nyitott USB csatlakozón ki-be jár a víz szabadon. De egy majdnem szárazra kicsavart ruha már nem áztatja be.

2 kedvelés

Fokozottan figyelek hogy árnyékban legyen hamar át tud forrósodni a készülék (kocsiban vagy munka közben)

1 kedvelés

Nagyon szép mod de miért ilyen nagy az árában a különbség?
Van ahol 45 ojró és van ahol 85 :smiling_face_with_tear:

sajnos nem tudom az árkülönbség okát :frowning: de elég érdekes mert keresgélés közben én is találkoztam hasonlóval :thinking:
Én többnyire E-cigis üzletekbe járok vadászni az új kedvencre ha kellene egy másik :smiley: de szerintem egy darabig most csak kazánbeszerző utaim lesznek de egy darabig azt sem kell beiktatnom :sweat_smile:

5 kedvelés

ohh :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.