A méret igenis lényeges : vagy nem? :P

Na, adott a 2 kicsikém… Amikben szeretek gyönyörködni is és használni is. 158centis törpillaként annyira rendben van nekem a jelenleti 2 cukim mindenben, de most lenne lehetőségem hozzájutni 2 okosabb és hasonlóan cuki, menő designú modhoz jó árban. Viszont úgy érzem h ezek nekem már majdnem kézisúlyzó érzetet adnak, ha őszinte akarok lenn, pedig 3.napja tesztelem őket. Kaptam többféle véleményt tapasztaltabbaktól ismerősi körből, hideget, meleget: jobb a kivehető aksis;nem használnád ki azt a tudást, amivel jobb;ha jelenleg meg v elégedve azokkal, amik vannak, feleslegesen költenél, mert neked azok teljesen megfelelnek jelenleg…
Szóval a kérdés hozzátok… Kinek volt hasonló tapasztalata v dilemmája? :smiley: nem akarok kirekesztő lenni, de valszeg kisebbkezű sorstársaimhoz szólok :stuck_out_tongue:
(igen, meg mindig nem szedtem le a fát és igen, pink az is. Ezt most hagyjuk figyelmen kívül :smiley:)

7 kedvelés

Nálam nincs dilemma: az akksi legyen kivehető és ha tetszik meg kell venni. Ennyi. Szóval ha kérdésed van ide gyere, majd mi jól nem beszélünk le semmiről. :sweat_smile:

4 kedvelés

Én is így vagyok ezzel a dologgal kapcsolatban hogy ha valami tetszik megveszem és nem érdekel ki mit mond mivel nekem kell még akkor is ha éppen nem vagyok rászorulva :wink: végülis enni nem kér és ha szükséges van mit elővenni szóval ez a te döntésed ha tetszik és meg tudod venni akkor tedd azt amit te szeretnél ( ha úgy élsz ahogy másoknak tetszik sosem leszel boldog ) :wink:

7 kedvelés

igen, teljesen adom a velemenyt es a hozzaallast is. de ez pont a #nemveszemmeg fele visz. keptelen vagyok megszokni, h ilyen nagy ez a 2 mod es maradok a picinel. nem kiveheto, gyorsabban fog tonkremenni, de addigra meg beleszeretek valami mas kicsibe es maradok a nekem egyik legfontosabb kriteriumnal, h kicsi cuki :smiley: :smiley:

4 kedvelés

@Peva71 tud neked ajánlani kis modot kivehető aksisat is

4 kedvelés

Thelema solo 98 cm magas és 28 cm széles, aminél vannak kisebbek is, csak nem lesznek ilyen szép színesek.

3 kedvelés

Vg :smiling_face:ők sem olyan picik :grin:

3 kedvelés

Amiket én tudok azok olcsók sem lesznek. :grin:

Nem nagy az egy kicsit? :o)

A magyar átlag 13.7 :roll_eyes:

a 2 mini saját, a solo-k a tesztalanyok kolcsonbe. nem zavar, h a minijeim nem kivehetosek, szoval ha valakinek nagyon bejon a 2 solo, osszekotom, h kitol tudja megszerezni oket :smiley:

2 kedvelés

ez van, amikor vki csak a cimet olvassa el, v direkt felre akarja vinni a temat. kis gonosz :smiley:

Gondolom a tizedes vessző lemaradt. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Valami olyasmi. :joy:

Nálam 8 cm a max :person_shrugging:

“Nyóc centi elég?”(Zsoze atya) :joy:

Ennél kisebbet még nem fogtam…

image

5 kedvelés

hat ezaz… ez a bajom, h esszeru lenne a csere a 2 thelema minirol a 2 meno solora, az egyik konkretan kinezetben ugyanaz mint a kicsi, a masik meg egy irto meno macskas :smiley: de most is tolom a hulye exceltreninget es mindel alkalommal megakaszt, amikor kezbeveszem, h mi ez a batar allat :smiley: nem ugy mint a mininel, h max a gozt kell hesegetni a monitorrol, de az agyam forog tovabb a hulye fuggvenybeagyazason :smiley:

Így átolvasva amiket írtál én azt mondom meg ne vedd, egyiket se. :wink:
Mindig csak a negatívumokat látnád bennük.
Lesz majd amire ráfogsz és tudni fogod, hogy EZ AZ :grin:

4 kedvelés

Szerintem,ha nehéznek érzed,ne vedd meg.Nekem volt Thelema Solo,“emberes” darab,némelyik dupla akkus modom nincs olyan súlyban.
Egy kis idő múlva biztosan találsz olyat amit megfelelőnek találsz méretben,súlyban,stb.

5 kedvelés