Nem érzem a liqvidek ízét

Mi lehet a gond. Az első 3-4 napban semmi, aztán kb. 2 napja színte mindegy mit szívok gyakorlatilag ugyan az az íz. porlasztott cseréltem már, próbáltam 3 féle likvidet. rendes gyári nic-et is kevertet is. aspire flexus q.

talán ízvakság…szívj egy ideig aromamentes liquidet ha ez a gond

Próbálj Hűsítős , mentás , ánizs tartalmú liquidet szívni pár napig . Ízvakságod van , sokáig használtál egy ízt szerintem . Én nap közben is szoktam cserélni .

2 kedvelés

Általában 2 fajtát használtam egész nap felváltva egy dohányos, és egy almás. de mondjuk sokat :S És általában egyszerre sokat! Aztán néha kevesebbet, aztán megint csak sokat. Arra is gondolok, hogy esetleg túl sok lett a nikotin só bevitel egyszerre? 12 es a kevert de használtam 20-as gyári nic-et is közben. Hébe hóban.

1 kedvelés

Én csak azt nem értem, hogy nem kaptam ízvakságot mikor 5-6 évig ugyanazt szívtam 7/24-ben :slight_smile:

Nálam a sok nic elzsibbasztja a nyelvet. Hogy más mérgezési tünetem miért nem volt tőle, nem tudom. Mondták nekem anno mások, hogy a Club pipadohány jó illatú. Amikor én próbáltam, marta a számat, a torkom, annyira nikotinos, én ezért nem bírtam.

Hát, te ízlátó vagy :sweat_smile: