Nektek volt már szívritmus zavarotok ezektől?

Érzek amit érzek, most épp nem mert nem szívom, 1000 bocs akit ezzel felkavartam mert pont az az 1 tized % vagyok, akinek kijön ilyen xarsága, jobb lett volna nem kiírnom, hisz a 99%-nak szerencsére semmi baja, és az rendben is van, és nyilván hadakozni már csak olyan szinten is hogy na nekem ez van! eléggé lehetetlen dolog… Az se mindegy ki milyen környezetbe él tevékenykedik, milyen az hatással van rá stb, mindegy nem is érdekel, mielőtt kicsinálna úgy is leteszem.

6 hónapja, elég jól belejöttem, nem vagyok az a “f*szom kezdő gyerek”.

Nem kavartál fel senkit szerintem, már megszoktuk az ilyen cikkeket.
A te állapotod egy másik tészta. Azt nyilván ki kell vizsgáltatni, már csak a nyugalmad érdekében is. Ebből a hozzászólásodból azt érezni, hogy feszült vagy. Ez sem használ a ketyegőnek.
Szerintem alighanem sokunknak van itt mindenféle baja - vépeléstől függetlenül. Nem bántásból írtam, amit írtam.
Ha nem vépelsz, hogyan elégíted ki a nikotinéhségedet?
Lehet, meg kéne próbálni leszoknod, mindenképpen az a legegészségesebb.

3 kedvelés

Nem is feltételeztem, csak érdeklődtem, arra voltam kíváncsi, hogy kezdettől fogva fennáll ez a tünet, vagy csak mostanában jelentkezett.

3 kedvelés

A sima cigi más! Ott abban az ütemben van az ember mint a munkatársai, de ha pl, éppen nem dolgozok, akkor feszt az elektromos a számba van, mint egy oxigénpalack, szval most próbálok majd több boostert tenni bele, hogy ne legyen kedvem feszt szívni, mert rohadt jó ízük van!
A vépelés alatt jelentkezett!

Most azért nem vépelek, mert kifogytam. Azon kívül meg már a cbd olajjal is próbálkozok, de vissza kellett csökkentenem, mert arra is jóval érzékenyebb vagyok mint mások.

Igen az. A melóba kb mindenki tudja mi váltotta ki a problémát csak a srác nem, de mivel nem rólam van szó (szerencsére) , és túl magánéleti probléma nem akartam részletezni forumba. :laughing:

Nem a “srác” csak sokat közlök itt veletek amik tényleg magánügy kategória lenne, ezért is töröltem az előzőt vissza mert az az volt. Az én bajomtól ő full független… nem érdekel a pénz se amit kiadtam, nem idegesít cseppet se… maszekba rögtön megvan…

Azt az ismerősömre értettem nem rád, bocsi a félrevezetésért. :wink:

ok, semmi baj :slight_smile:

Az e-cigi nem ritmuszavarr, hanem emelkedett pulzust okozott már nálam.
Igaz, akkor sokat szívtam, épp valami egész délután csacsogós napot tarrottunk. Biztos, hogy nem más váltotta ki, ülve, beszélgetés közben simán beugrott 140 körülire.

1 kedvelés

Mi van akkor, ha az a gond, hogy Te nem érzed soknak a nikotint, de a szervezeted igen? :thinking: Úgy érzed jól vagy, mert nincs nikotinmérgezésnek enyhe jele sem (fej és gyomorfájás, enyhe hányinger stb…) de mégis megpörgeti a szíved mert amúgy sok. :thinking:

3 kedvelés

Egyébiránt pedig itt egy kis olvasnivaló. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez elég hihető!

2 kedvelés