Nagyon kezdő

És a Kroma-A Zenith?

2 kedvelés

@Andras_Barton ezt???:rofl::rofl::rofl: szerintem ez már biohazard kategória :joy:

4 kedvelés

@Paldeak_Attila most az 1x én is gonosz leszek​:smiling_imp:Ha beleöntötted,szívd is el​:joy:Én is mindig ezt kapom Viktorunktól​:joy::joy::joy::joy::heart:

4 kedvelés

@Paldeak_Attila ha nekem el kell szívnom a beledöglött,elhalálozott… lepkést,akkor ezt simán lenyomod​:bangbang::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

@Andras_Barton végre te is gonoszkodsz kicsit​:smiling_imp::joy::joy::heart:Remélem azért,mert már jobban vagy​:kissing_heart:

1 kedvelés

Egyszer talán egy hosszúérlelésű fogyasztása közben …nem!nem hiszem!:rofl:

2 kedvelés

Ezt! Nincs szívhatatlan likvid, csak gyenge tüdő! :upside_down_face: :grinning:

8 kedvelés

Ez azért más kaliber.Azért én a lepkét mély gasztronómiai érzékkel elropogtattam volna,miközben szürcsölöm le róla a levest​:heart_eyes::laughing:

2 kedvelés

Nem ismerem,de szép a fehér és a lila is​:wink:

1 kedvelés

A tüdő az okés,kérdés más létfenntartó szerveimre mennyire toxikus?:rofl:

2 kedvelés

Eskü már vártalak @Viktor_Hajdu :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Most mit vagy ilyen finnyás!Semmi bajod nem lesz!
@Viktor_Hajdu megígéri neked​:wink::kiss:

3 kedvelés

Ugyan már! Egy jó vaper mindent kibír! :wink::rofl: Semmi toxikus hatás… :scream::rage::rofl::wink::heart_eyes:

3 kedvelés

@Krisztocska látod milyen lököttek ezek?Imádom mind!
És ez még csak rosszabb lesz​:bangbang::joy::joy::joy::heart::heart::heart:

3 kedvelés

Ha valaki bevallalja hogy egy videoban 10 percig önfeledten lancvapeli a cuccost,annak szivesen elpostazom a tankot​:grin::ok_hand:

2 kedvelés

Khm,pár héttel …:rofl:

2 kedvelés

Fennáll a kockázata ,hogy utana már soha többe nem fogsz​:rofl:

2 kedvelés

Nálam egy hónap alatt elhalálozott. Én semmiképp nem ajánlanám, bár lehet, hogy másnak másak a tapasztalatai. Mármint a Zenith Kroma -A mod elektronikája nagyon beteg. Már új korában azt játszotta, hogy ha levettem a töltőről, elállítódott. Valami nagyon sok Wattra, vagy TC módra. Azután elkezdte azt, hogy nem működik a tűzgomb. Eleinte néha, aztán egyre gyakrabban, majd végleg csütörtököt mondott. Egy pici pára, és már a kijelzője is behalt. Kiszárítottam, és a teljes panelt lelakkoztam vastagon, mégis tönkrement.

1 kedvelés

Kroma r is jó lenne, egy baj van vele, a tűzgombja. Egyrészt nem egy gomb, hanem egy egész panel, ezt valaki szereti valaki nem, a másik, hogy ez a megoldás nem túl tartós, könnyebben megmukkan, mint egy mezei gomb. Meg nem túl jól bánik az akksival. De egyébként egy kellemes keszülék, masszív darab és jó a fogása.

2 kedvelés

Nos barátom, ez bizony már nem liquid. Ez már esszencia! :rofl: Ha igazi gourmet vagy, akkor bepróbálod. :dash:

3 kedvelés