Nagyon kezdő

A Wenax-ra épp most olvastam,hogy panasz van sajnos.Gyári hibás sok​:cry:(AP)

Huppsz, nem tudtam, akkor törlöm is. :+1:

@Ispy :joy::joy::joy::joy:
De azért ne rémítsd el már az elején,hogy sok mindent veszünk,amire úgy sem lesz szükségünk​:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Az ilyen olcsóbb cuccoknál mindig igaz: egy szett, nem szett, mindig legyen tartalék.

5 kedvelés

Igaz, igaz, szükségünk van rá! Így jó? :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Arnold írta,hogy 8-ból 4 kuka​:cry:Valami a fejjel van,azt hiszem azt írta…pedig sokan szeretik itt is.
Én az én 3 gépem mutattam Krisztának.És,hogy a Gtx-el kezdtem​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@Krisztocska ezt elfelejtettem mutatni

3 kedvelés

Erre nem tudok még válaszolni. :grinning:

Látom, nagyon jófejek vagytok. :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

A Zenith és a Zelos 3 tetszik nagyon. Szerintem ezekből lesz a befutó.

2 kedvelés

Hagyd… csomó mindenem van, ami nélkülözhető… :joy:

1 kedvelés

Mindenképp cserélhetős kell.

1 kedvelés

Szia!
Plussz még egy a Vaporessonak.
Én is Vaporesso GTX ONE-al kezdtem, és azóta 6 ismerősöm is beruházott egy ilyen kitbe. Nem bánták meg hál’istennek. Előnye, hogy a beépített 2000mAh akkuval azért bőségesen kihúzhatod vele a napot. Jó liquid választással egy nagyon jó kis kezdő szett lehet. Könnyen kezelhető, 3ml bubis palást is teljesen elég MTL felhasználásra. A porlasztók jók, ízre rendben van. És akkor a hátránya… Számítani kell a folyásra, de ez igaz jónéhány tankra. Ezzel együtt lehet élni, de én nem tudtam és vettem egy Innokin Zlide tankot, abból aztán semmi nem folyt ki. Szóval ilyennel is lehet operálni, de ha már Innokin, akkor maga az Innokin Zlide KIT is jó vétel lehet. Én már ezt a kört lefutottam, és egy szintettel feljebb léptem, Eleaf Istick Power 2, Innokin Ares 2 MTL RTA tankkal. De, innen is lesz tovább, idő kérdése… :wink:

5 kedvelés

A zelos 3 beépített akksis.

Nem muszáj szettben venni, lehet külön a tankot és külön a modot is. A zenith tank magában 7k magában, egy istick pico meg 11k.

De ha rákeresel, hogy single 18650 box mod, akkor azok közül kell választani, bedobod ide és elmondjuk róla, amit el kell.

Single - egy akkus
18650 - az akku típusa
Box mod - csak a készülék tank nélkül

5 kedvelés

Itt van a mai napig egy Nautilus tank(aspire),félig töltve liquiddel.Kb 3 hónapja nem használtam ,a cucc benne már tuti hogy belerohadt ,de ez se előtte se azóta nem folyt semennyit.

6 kedvelés

Nem belerohadt, megnemesedett :grin:

5 kedvelés

Előbb nézegettem kumulust ,jön ki egy 18650-es új innokin hamarosan .

3 kedvelés

Lehet, mert az bizony element 555 nic salt​:heart_eyes:De rá nem próbálnék,már sötét mint a kávé:rofl:

3 kedvelés

Nem, nem érdekel!

:grin:

4 kedvelés

Igen, közben rájöttem, nézegetem őket. De egyébként jobban belegondolva, kezdésnek nem biztos, hogy nagy baj.
Kicsit tartok attól, hogy megállás nélkül pöfékelni fogok… :grinning:

3 kedvelés