Nagy goz elérés

Sziasztok. Nagy gozt hogy lehet elerni nyaron en azt vettem eszre hogy barmekkora A slukk eget es nem jo a goze es mar nem tudok vele mit csinalni a porlasztokat cserelem egyfolytaba a liquidek bol is mar tobbet megprobaltam es semmi 80vg 20pg zeus tank 70-80w porlaszto

1 kedvelés

DL, MTL? Mi a pontos szetted? Úgy könnyebb segíteni. Leves alap összetétel?
:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Dl 20pg 80vg

Zoli76 üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. jún. 18., Ke 13:41):

1 kedvelés

A leves alap összetétele erősen gőzbajnok, az önmagában jó. Csak ha ez nem megfelelő sebességgel szívódik fel a vattába, akkor nagyobb teljesítményt használva persze, hogy megéghet.
Én MTL használó vagyok, és kézzel építek-tekerek, ha leírod a szetted is (tank, porlasztó stb.), biztos lesz, aki segít.

4 kedvelés

Szia. Ha ez a Zeus Z Sub Ohm tank, akkor ne VG többlettel próbálkozz, legalábbis ne 80/20-al, hanem 60/40, de inkább az 50/50-est ajánlanám bele, mert sajnos tapasztalatom szerint a VG többletet kissé nehezen veszi.

6 kedvelés

Most a tfv 18at szeretnem kiprobalni hatha abba jobb lesz

Vaperina_Kinga üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. jún. 18., Ke 21:42):

3 kedvelés

Én csak bátorítalak ebben,minèl többet próbálsz,annál nagyobb tapasztalatra teszel szert.
Aztán,vègül azt veszed èszre,hogy kialakult az egyèni ízlèsed. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Csak most ezt jol elrontottam mert vettem fel liter alapot :face_holding_back_tears:

Sárik János üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. jún. 19., Sze 16:31):

3 kedvelés

Ezt kifejtenèd bővebben?Ha számodra nem megfelelő összetètelű alaplevet vettèl,gondolok itt a pg-vg arányra,illetve a nikotin erőssègre,azt lehet
módosítani.
Csak gyere fel az oldalra ha időd engedi,mert úgy könnyebb kommunikálni.

5 kedvelés