Liquid gyenge íz

Sziasztok tanácsot/segítséget kérnék még újonc vagyok e cigiben (1 hónapja vape-elek) luxe xr max pod mód-ban használok mtl-ben ami jelenleg 8 ohm porlasztóval működik 18 watton nyitot levegővel… a dl nem igazán jött be, és az lenne a problémám hogy gyenge a liquid íze… az előző joyetech evio pod használtam abban nagyon jo íze volt de a 20 k gép be gyenge… a liquid 30/70 es keverésű… esetleg tudnátok segíteni? Tanácsot adni? Előre is köszönöm

1 kedvelés

Tegyél bele több aromát.

3 kedvelés

Kész liquid et használok csak nikotin boost-ot csináltam vele…

1 kedvelés

Szia :wave: Próbáld meg levenni a teljesítményt kb 13-14wattra (0.8ohm mesh coilnál, 12 - 16watt az ajánlott) és a levegőzést zárd le kb a felére először. Aztán ha még nagyon szelel és kevés az íz akkor mehet még zártabbra. Elméletileg a gyártó szerint teljes zárt lenne az MTL viszont ez neked valószínű túl nagy ugrás lenne ha végig teljesen nyílt levegővel használtad. Ezért inkább fokozatosan. Jelenleg a coil amit használsz MTL, viszont a levegőzés inkább DL -re hajaz. Ha a levegőzést lejjebb veszed akkor a gőz kicsit melegebb és ízesebb lesz viszont ehhez a teljesítményt is lejjebb kell venned, hogy ne legyen túlságosan meleg és a tekercs is rendesen tudjon hűlni. Illetve a szívás sebességét is valószínű valamivel csökkenteni kell.

7 kedvelés

Köszönöm a segítségét máris ki próbálom :grin: :heart:

2 kedvelés

Még esetleg meg kérdezhetem hogy melyik
liquid-et ajánlod hozzá? 50/50-est vagy a 30/70-est? Most akarok egy nagyob vásárlást csinálni es nem akarok mellé lőni :sweat_smile:

2 kedvelés

MTL -ben 50/50-essel, nem igazán lőhetsz mellé. Ízben is jobb a PG többlet miatt, mint a 30/70 plusz kevésbé terheli a készüléket, könnyedebben porlaszt. Bár én szerintem DL -be sem raknék bele mást ilyen készülékbe. Mivel itt nem a gőz mennyisége a mérvadó így inkább mindennel az ízre mennék és, hogy az akksi minél tovább bírja. Ezt 50/50 MTL használatnál tudod kimaxolni mert így a teljesítményt is alacsonyan tudod tartani.

5 kedvelés

Ááá igy már értem nagyon szépen köszönöm a sok segítségedet. Nagyon sokat segítettél tényleg. Meg csináltam amiket irtál át állítottam a levegőzést és lejjebb vettem a wattott sokal jobb lett :grin: köszönöm mégegyszer :grin::heart::heart:

3 kedvelés

Szia!

Ha gondolod,ebben is tudunk segíteni.Vannak általunk jól ismert,megbízható webshop-ok,ahonnan be tudod szerezni a jó minősègű folyadèkokat.

3 kedvelés

Szia ez jól hangzik érdekelne…

1 kedvelés

Azèrt vetettem fel a dolgot,mert nem kerülhette el a figyelmem,a másik tèmában általad megosztott vivo liquides kèp.Mèg a kezdetekkor volt hozzá szerencsèm,de sem az árával,sem pedig a minősègèvel nem voltam megelègedve.
Ahogy említettem van jó nèhány oldal,ahonnan jobb minősègű alaplevet,nikotin boostert,ès aromákat lehet beszerezni.
Az oldalak elèrèsèhez vpn használata szüksèges.Legegyszerűbb az Opera böngèszőben bekapcsolni ezt a funkciót.
Vagy laptopon,asztali gèpen a windows beèpített Edge böngèszője.Ennèl mèg vpn sem kell.

https://vape42.com/

4 kedvelés

Megnézem őket köszönöm a segítséget :grin:

Sárik János üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. jún. 20., Csü 7:26):

2 kedvelés