Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

:blush:
Az 1-est nem ismerem, de szerintem tetszeni fog az 1.5-ös.
Egyébként ez az első tank ami nekem a saját drip tipjével tökéletes

1 kedvelés

Bízom benned…

Nekem úgy tanították, hogy másfél az több mint az 1 :grin:
(Nézegetem hetek óta az újdonságokat, de a th az nem mindig van jelen).

Menj rá a diplomatra lehet TH-át csínálni de nem SE…

1 kedvelés

Ebben nem tudok segíteni, ahogy ispy is megmondta, 3-as liquidnel milyen th ról beszélünk?! :joy: egyébként a diplomat is pio is thsabb szerintem mint mondjuk a v9

1 kedvelés

Hát a daninak nem mostanában fog kijönni ellenfele, ami megveri ár/érték arányban.

Rtaval jobb a helyzet, bár azok engem kevésbé izgatnak, ami van teszi a dolgát.

1 kedvelés

Oké, oké, diplomat ízbajnok, pio mindent is tud, de a v9 szép. :joy:

a V5 szép…

Az egy dugó. :rofl:

Az sehez nem csináltak ilyen fém palástot? :thinking:

De valahol mintha láttam volna…

Teljesen jó! Azért visszafele nem szeretnék fejlődni! Mint már említettem ha valamiben csalódok lehet 1 euros vagy 200 euros kézség többet nem kockáztatok. Éva úgy érzem nem értesz! A legnagyobb magyar vaper csoportba ha jól tudom 5000-es taglétszám leledzik! Sőt a F.T. régi csatornáját 45000-en követték. Ebből a díszes társaságból a legnagyobbat futó eus. kérdőívet nem töltötték ki 600-an sem. És ez ugyan úgy elmondható az összes eus. tagállamról.A mostani még épp futó kérdőív legutóbbi adat szerint még a 150-et sem érte el! Na szóval ennyit a lőtéri kutyákról!

2 kedvelés

Khm…a Diplomatot már láttam full fémpalásttal :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ezt én se értem legalább töltenék ki a kérdőívet…értelme nincs de legalább…

2 kedvelés

Amennyit hozzá tudtam tenni…….én megtettem amit tudtam,és annak is kellene aki nemcsak eladni vagy pénzt lát a vape eszközök adas-vételén.
Bezzeg az internet adó hőbörgésnél tele volt a híd ha jól emlékszem !!!

2 kedvelés

Jani semmi értelme. Párunkat érdekel ez a történet és kész! Ezzel tisztában kell lenni és szájé!

Tudod mit Elek !
Gci leszek !
Emeljék fel a cigaretta és alkohol árakat a nettó fizetés felére !!!
Majd lenne kapkodás akkor hogy hogyan meg mit meg mikor hol……….

2 kedvelés

Ezek szerint elbeszeltunk egymás mellett. Az rta-k ról írtunk, azt gondoltam azzal kapcsolatos a válaszod.
Valóban érdektelenség van. Gondolom úgy vannak vele, majd lesz valami, okosban megoldják :roll_eyes:

3 kedvelés

V. Pistának se a semmiért kellett “telephelyet “váltani Magyarországról …….lehet okoskodni az biztos de csak akkor ha lesz honnan.

Zolika azt sosem fogják! Hidd el! Árakat addig emelik amíg az emberek megveszik. Hidd el a vape lesz amit kivezetnek mert káros. Azért kellene azon lenni hogy nagyon sokan élnek vele akkor talán megmaradna. Igaz horror áron de megmaradna. Sajna papírforma szerint kevesen élnek vele viszont annyira kevés, hogy nem látják értelmét megtartani. Inkább ellehetetlenítik!

2 kedvelés